Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

10 neprůstřelných důvodů, proč si Kokta nikdy nevezme Ornellu Štikovou

kokta s partyškou
Zdroj: hermina
+ Další fotografie

1. Protože si ji vzít nechce

Základním předpokladem sňatku je zájem obou stran. Předstíraný k samotnému aktu nestačí. Pepa Kokta nemá zájem se oženit s Ornellou, naopak ho jeho dosavadní katastrofická manželství a především jejich závěr utvrdily v tom, že krom diety a věřitelů nic strašnějšího než manželství na světě neexistuje.

2. Protože mu to Gábina nedovolí

Pepa si dělá v životě, co Gabriela Partyšová chce. V poslední době si dovolil být věrný Ornelle a dávat najevo to, že už je jiný, lepší partner své snoubence, za což byl Gabrielou potrestán skrz opatrovnictví dítěte. Když bude Pepa hodný, bude ho sem tam moci vídat. Svatba s Ornellou neznamená v očích Gabriely Partyšové, že by byl Pepa hodný.

3. Protože Pepa patří všem ženám

Pepa nemůže být jen Ornelly, má také tři exmanželky, pět oficiálních dětí plus blíže neurčený počet dětí neoficiálních, k tomu si Pepu nárokuje dvaašedesát exmilenek, sedmdesát slečen a paní, které s ním mají předjednaný sex, a několik set slibně s ním flirtujících žen z řad jeho přítelkyň na Facebooku. Do toho jakási Tachmina Ibragimova tvrdí, že je s ním těhotná, a její provoz prý není levný i bez děcka, natož s ním. Pepa musí a nadále zjevně bude muset svůj čas a mužství rovnoměrně poskytovat řadě zájemkyň, což je v přímém rozporu s novomanželským slibem.

4. Protože není, kdo by to zaplatil

Svatba něco stojí. Většinu položek platí ženich (nic nemá), oběd a pár drobností otec nevěsty (rodina nevěsty nic nemá, co získá, to chce exekutor či rozvodoví právníci rodičů nevěsty, či ženicha). Není kde brát, byť se Kokta v poslední době snaží ušetřit tím, že nechodí na Kozí plácek pít alkohol a vyprávět partygirls o samotářství a velkých plánech.

5. Protože s tím nesouhlasí tchyně

Kokta je v rodině nevěsty velmi neoblíbený. Kdysi požadoval po rodičích prvorodičky svolení k potratu a Ornellu zapíral, o matce snoubenky opakovaně prohlásil, že je stará kráva, dceru dostal do izolace od rodiny, a navíc si oba rodiče mysleli a stále myslí coby na zeťáka spíše na Okamuru, který je bohatý, úspěšný a také nemá rád Romy.

6. Protože svatbou Pepa nic nezíská

Pepovi Ornella nemůže utéct. Skutečně jej miluje, je mu oddaná v nemoci i chudobě, visí mu na rtech, uznává jej jako božstvo, věří mu, nonstop pečuje o společné dítě, je nonstop k dispozici coby erosenka… Tak proč si ji sichrovat svatbou? Tou lze jen tratit, získat není co, Ornella nic nemá a zbohatnutí jí nehrozí ani dědictvím ani herectvím.

7. Protože to na těch pár let nemá cenu

Pepa už je starší člověk, jednou nohou už postává ve frontě na Správě důchodového zabezpečení. V patách má zlou exmanželku, na krku má různé výdaje na různé děti, neuspokojené věřitele, je stresován zlým bulvárem, přejídá se, vysiluje se vzpomínáním na bohatýrskou minulost i složitými plány na budoucnost plnou prosperity a k tomu všemu je sexuálně aktivní několikrát za hodinu. Zběsilé tempo, které není možné vydržet. Proč vstupovat do manželství, když je pomalu čas bilancovat a odcházet.

8. Protože Pepa nebyl stvořen pro manželství

Bylo vědecky i statisticky dokázáno, že Pepa Kokta nebyl stvořen pro manželství. Pepa Kokta byl stvořen pro bůček.

9. Protože na lásku musí být dva

Ornella Pepu miluje. Pepa má Ornellu rád. Stejně jako Gábinu a druhou ženu Alenu Koktovou. Ale stejně tak má ještě rád kremžskou hořčici, dvě milenky a Facebook. Nic z toho nemiluje. Miluje jen své děti. Ty si vzít nemůže. Naopak ty už mu někdo povětšinou vzal. Těch pár, co mu nevzali, je buďto dávno plnoletých, nebo se teprve mají narodit.

10. Protože by byl příbuzný s Monikou Štikovou a Tomiem Okamurou a Partyšová by byla stejná krev jako Štikovi

Vznikla by nežádoucí pouta. Kokta by byl zeť nenáviděné Moniky Štikové a nevlastní švagr nevoleného Tomia Okamury. Partyšová by se přes svého syna s Koktou stala příbuznou Charlotte Štikové. Z už teď násilně od sebe izolovaných bratrů Quentina a Kristiána by se stali ještě větší, dále neseznámitelní bratři a Ornella by byla macechou syna Partyšové. Pepa by se stal švagrem Charlotte Štikové, která už je tak nešťastná z toho, že má sestru, teď mít ještě švagra o třináct let staršího než otce, kterého nenávidí matka, která navíc nemluví se sestrou a víceméně ani s otcem. Kokta i Charlotte by získali tři až šest příbuzných, kteří s nimi, nebo se kterými nemluví. A pak je tu hlavní kámen úrazu: starý Štika by se stal přes Koktu příbuzným dítěte Tachminy Ibragimové, kterou vůbec nezná.

Kdepak, z toho nic nebude…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy