Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 nejžhavějších letních fotek, které boří Instagram! Kdo nás provokuje na sociální síti?

Celebrity vystavují na Instagramu svoje sexy těla.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Léto je v plném proudu a teploty šplhají do výšin. A letních teplot využily i sexy celebrity. Odhalují a ukazují svoje těla u vody a snímky pak zveřejňují na Instagramu. Tyhle krásky nenechají snad žádného muže chladným. Podívejte se na nejžhavější letní fotky z pláže!

Nalaďte se do letní pohody s pomocí sexy snímků celebrit, které na svých dovolených odhalují více než kdy jindy! A svými postavičkami se samozřejmě chtějí pochlubit, tak je hrdě ukazují na sociálních sítích.

Na lodi, u moře, na pláži i v bazénu. Tyhle sexy krásky se toho nebojí. Fotkou se svými kamarádkami se pochlubila například Kourtney Kardashian. Na Instagramu zveřejnila fotografii ve velmi zvláštní pozici s ploutvemi. Holky si zřejmě užívají velkou jízdu na jachtě!

Pozadu nezůstává ani bývalka Leonarda DiCapria Bar Refaeli, která je v pokročilém stadiu těhotenství. Nic jí ale nebrání v tom, aby byla pořád sexy a užívala si sluníčka v bazénu. Muže dráždí na sociální síti i modelka Emily Ratajkowski, která vystavila svoje sexy tělo na pláži.

Svoje vnady směle ukazuje i zpěvačka Hilary Duff, která má tak hluboký dekolt, že se v něm musí ztratit snad každý muž. A že je na co se dívat. Bikiny selfie si pořídila i Rita Ora, Lindsay Lohan, Holly Hagan nebo Adriana Lima. Podívejte se do fotogalerie, jak provokují slavné sexy krásky.

Související články

Další články