Nevíme, čím to je, ale všechny dětské hvězdičky, které začínaly na kanále u Disneyho, se později v dospělosti vždycky nějak pomátly. Nejzářnějším příkladem je taková Britney Spears, která plnila stránky bulváru svými úlety a dokonce ji chtěli jednu dobu zbavit svéprávnosti.

Miley Cyrus (20) jde rychle v jejích stopách. Maličká Hannah Montana se změnila k nepoznání a jako příklad pro malé děti je její chování poněkud zarážející. Začalo to docela nevinně, jedním malým tetováním, ale končí to vyholováním hlavy, líbáním s umělou hlavou, vystrkováním zadku ve skandálně erotickém klipu a napadáním svého vlastního otce, který tuto velmi průměrnou zpěvačku „udělal“.

10. Nechala se tetovat

A ne jednou. Miley je skoro jako graffiti zeď, skoro byste na ní nenašli volné místo. Její kérky jsou samozřejmě vysoce duchaplné, třeba „Občanství v republice“. Jo, to dává smysl.

9. Odhaluje se na Twitteru

Její účet patří mezi nejsledovanější, protože se tam vystavuje skoro nahá. Čili není divu. Ale pak taky není divu, že jí slavný Playboy nenabídne obálku. Na co, když už všichni všechno viděli.

8. Nevhodně osahává svoje tanečnice

Je třeba si uvědomit, že její vystoupení sledují děti. A tak když jim Miley sahá do rozkroku a zahryzává se jim do meziňadří, trochu to její fanoušky může zmást.

7. Stala se z ní punkerka

Ještě jí chybí býčí kruh v nose. Začala se stylizovat do Rihanny a kopírovat nejen její styl, ale i její zpěv. Měla by si najít něco vlastního.

6. Nadává otci, bez něhož by byla nula

Billy Ray Cyrus je sice mizerný zpěvák, ale o to daleko lepší manažer a obchodník. Svou dceru protlačil až k mezinárodní slávě a z průměrně zpívající puberťačky udělal hvězdu. Když se její rodiče začali rozvádět, Miley si s ním veřejně vyřizovala účty na Twitteru. Jako parchant.

5. Jezdí v autě s nafukovací pannou

Na Štědrý den se po Los Angeles proháněla s plastovou Andulou. Asi nemá na lepší kámošky.

4. Přehnaně se stylizuje do sexuální ikony

Je jí teprve dvacet, ale už z ní máme pocit, jako by vypadla z dobrodružného porna. Čím víc masa, tím víc Miley. Čekáme, kdy se objeví úplně nahá. Ani Madonna takhle neřádila.

3. Chodí spát s papírovými milenci

Na začátku roku se nechala vyfotit, jak se mazlí s papírovým Harrym StylesemOne Direction. Není divu, že se její snoubenec Liam Hemsworth kouká po jiných.

2. Líbá umělou hlavu

Nejen ve svém klipu, ale i v televizní show. Líbat před kamerami panenku a olizovat jí obličej je asi známka punku, nebo co.

1. Sado-maso se svými tanečnicemi

Ve stejném pořadu, kde strkala jazyk do pusy své umělé zmenšenině, pak zazpívala svůj nový singl a neopomněla ztřískat svou tanečnici, protože děti by se měly učit už odmala, že život bolí.