Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

10 nejlépe vydělávajících televizních herců: Kdo mezi ně patří a na jaký si přijdou balík?

První tři nejlépe vydělávající televizní herci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Prestižní magazín Forbes sestavil žebříček nejlépe vydělávajících televizních herců. Na prvním místě se s částkou 24 milionů dolarů umístil Ashton Kutcher (35), který si na své konto tuto částku připsal od června 2012 do června 2013. Získat zlatou příčku mu pomohla zejména účast v seriálu Dva a půl chlapa. A tvůrcům seriálu stanice CBS se vyplatilo ponechat účast tohoto pohledného herce v seriálu, přestože další hvězda Charlie Sheen v něm už kvůli svým drogovým a alkoholovým eskapádám skončil.

Kutcher si nedávno zahrál hlavní roli v životopisném snímku o Stevu Jobsovi, zakladateli značky Apple. Za tento snímek inkasoval Ashton kolem šestnácti milionů dolarů, mnohem víc mu ale vynáší účast právě v divácky oblíbeném seriálu.

Na druhém místě se umístil Kutcherův kolega ze seriálu Dva a půl chlapa Jon Cryer. Charlie Sheen skončil na desátém místě.

  1. Ashton Kutcher – 24 milionů dolarů
  2. Jon Cryer – 21 milionů dolarů
  3. Ray Romano – 16 milionů dolarů
  4. Mark Harmon – 15 milionů dolarů
  5. Neil Patrick Harris – 15 milionů dolarů
  6. Patrick Dempsey – 13 milionů dolarů
  7. Tim Allen – 11 milionů dolarů
  8. Angus T. Jones – 11 milionů dolarů
  9. Michael C. Hall – 10 milionů dolarů
  10. Charlie Sheen – 10 milionů dolarů

Magazín Forbes získal výsledky s pomocí producentů, manažerů a dalších lidí televizního průmyslu. Částky jsou spočítány od června 2012 do června 2013 a nejsou v nich započítány daně a náklady.

Související články

Další články