Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

10 kroků k lásce podle feng-šuej: Trápí vás samota a toužíte po opravdovém vztahu? Máte ho mít!

Pojďte lásce naproti.

Cílem tradičního čínského umění feng-šuej je dosažení harmonického plynutí energie čchi. Všechno, co nás obklopuje, má vliv na naše zdraví, práci, úspěch, majetek, ale i vztahy a lásku.

Prostřednictvím filozofie feng-šuej lze veškeré tyto oblasti aktivovat pozitivním směrem. Pokud je potom životodárná energie čchi zablokovaná, tak ji správně rozproudit.

1. Uzavření minulosti

Vyhoďte všechno, co by vám mohlo připomínat předchozí milostný vztah, ať už jde o jakékoliv předměty, dárky, anebo třeba fotky.

2. Vizualizace drahé polovičky

Ujasněte si, jakého životního partnera/jakou životní partnerku si vedle sebe představujete. Zkuste si sepsat, jak by měl/a vypadat a které vlastnosti má mít.

3. Uvolnění místa

Vyčleňte svému budoucímu protějšku u sebe doma místo na jeho věci. Postačí šuplík či malá polička, kde si pak bude moci zanechat několik drobností.

4. Párové předměty

Pořiďte si nějaké věci v páru – dva stejné hrnky, misky, vázičky, obrázky apod. Umístěte je vedle sebe, aby bylo zřejmé, že k sobě patří.

5. Talismany k přivolání lásky

Obstarejte si talisman přitahující lásku. Ideální jsou mandarínské kachničky jako symbol feng-šuej, dále červené svíčky, do ložnice se zase hodí srdíčka z křišťálu.

6. Červená a oranžová barva

Opatřete si do bytu doplňky v červené nebo oranžové barvě. Mohou to být květiny, květináče, svícny, prostírání, polštářky, povlečení atd.

7. Zasazení stromu

Zasaďte na zahradě v zadním pravém rohu strom. Nemáte-li zahradu, stačit bude stromek v květináči na terase, popřípadě i na okně.

8. Pozitivní nálada

Nalaďte se pozitivně, buďte příjemní a usmívejte se na lidi kolem sebe. Představujte si, jak jste zamilovaní a šťastní se svou novou polovičkou.

9. Zdravé sebevědomí

Posilujte svou sebejistotu. Změňte na sobě to, co se vám nelíbí, s čím nejste spokojeni. Pořiďte si nový účes, oblečení, doplňky.

10. Práce na sobě

Pracujte na sobě, na pevném a zdravém vztahu se též musí pracovat. Zdokonalujte se, zúčastněte se workshopu, přihlaste se do kurzu.

Související články

Další články