Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Sexperimentátorka Klára Vrbíková: 10 jmen, která dětem dají jen takoví rodiče, co nejsou úplně v pořádku

Sexperimentátorka Klára Vrbíková: 10 jmen, která dětem dají jen takoví rodiče, co nejsou úplně v pořádku
Zdroj: facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o jména pro miminka.

Někdy mi přijde, že novopečení rodiče mají hodně zvrácený smysl pro humor To jsou doopravdy tak nepříčetní? Honí se za originalitou a nadělají u toho víc škody než užitku. Vyberou dítěti debilní jméno a pak se diví, když jim ho ve školce začnou šikanovat. Kromě různých Esmerald a Armandů by se našlo několik dalších jmen, která jsou skutečně za trest. Vybrala jsem 10 největších přešlapů!

Tobiáš

Tohle jméno bylo naposled v módě před narozením Krista. Moderní maminky ho zaslechnou někde poblíž kostela, vyzkoušejí si ho napsat jako hashtag na Instáč a je vymalováno. Jejich kvítek se bude jmenovat Tobiáš a basta! Nechápu to. Hodí se maximálně tak pro opičku z nějakého kresleného seriálu

Josefína

Skoro by znělo vznešeně, ale Josefína se chytne maximálně tak u babičky. Pro všechny ostatní to bude Pepina, Fína, Jožínka, Jožka a hlavně ta holka, na kterou si je třeba ukázat prstem, protože její rodiče pravděpodobně fetují. Jak jinak si vysvětlit, že odsoudili dceru k věčným mukám.

Miloš

Ten, kdo se jmenuje Miloš, nezažije nikdy dobrou soulož Milouškové a Miloňové budou odmalička dostávat bídu od dětí a v dospělosti je s takovým jménem nebude nikdo brát vážně. Vždyť si to jen vyzkoušejte vyslovit. Chlapské jméno končící na „š“ mohl vymyslet jedině nějaký vtipálek.

Lada

Pojmenování pro křápy z ruské automobilky je fajn, ale nazvat tak dívku, která má celý život před sebou? Kdybych si měla vybrat, jestli mám každý den šlápnout do lejna po bezdomovci se žloutenkou, nebo se jmenovat Lada, okamžitě volím první možnost.

Vilém

Vilouš má smůlu v tom, že jeho rodiče nepobrali moc rozumu Dítě s takovým jménem se bude pokoušet sestřelit kuší jablko z hlavy svého nejlepšího kamaráda, a když se nebude nikdo dívat, bude plakat v rohu, že se nejmenuje třeba Tomáš.

Kateřina

A ta kačka blátotlačka… a dál to určitě znáte. Fakt nechápu, jak může Kateřina patřit mezi vůbec nejoblíbenější ženská jména u nás. Původ tohoto jména je neznámý. Osobně tipuju, že se tak dříve křičelo na nejhloupější a nejvíce naivní ženy ze vsi.

Alois

Navrhuji každý rok dne 21. června držet minutu ticha a uctít všechny oběti jména Alois, které v tento den slaví svátek. Tedy slaví, jak se to vezme. Lojzíčkové a Lojzové jsou okolím považováni za jednoduchá stvoření. Jméno má toxický vliv na jejich zdravý rozum.

Nela

Nela není vůbec ošklivé a špatné jméno. Tedy pokud potřebujete pojmenovat fenečku jezevčíka. Ženy chodící po dvou potřebují nějakou důstojnost a tohle jméno jim ji doopravdy neposkytuje. Je děsivé, že popularita tohoto šeredného označení roste.

Prokop

Prokůpek bude kvůli nerozvážnosti rodičů chodit až do smrti kanály. Kromě různých říkanek a nadávek uslyší také hromadu otázek na to, proč se nejmenuje jako normální člověk. Prokop je dokonce i jako příjmení úplně vedle.

Magdaléna

Venku chodí bosa, má často mastné vlasy a místo luxusních šperků nosí korálky ze sekáče. Prostě typická Magdaléna. Tohle jméno se k elegantní dámě nehodí. Nepodceňujte sílu jména a to, jakým způsobem člověka ovlivňuje. Vyberte holčičce raději nějaké krásné a reprezentativní jméno.

Třeba Klára

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy