Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

10 jasných znaků, že chlapi po 40 procházejí krizí středního věku!

Někteří chlapi po čtyřicítce ztrácejí soudnost!
+ Další 3 fotografie
Téma "chlapi" je kapitola sama o sobě. Ovšem, co se začíná dít v mozku chlapa po čtyřicítce, bývá záhadou nejedné ženy. Jako by chlapi měli odjakživa v mozku tajné tlačítko, které se automaticky spustí po překročení hranice určitého věku. A pak se začnou dít opravdu prapodivné věci. Tady je 10 znaků, podle kterých poznáte, že chlap prochází krizí středního věku.

1. Slyšíte neustále remcání a stěžování si na všechno kolem sebe. Po čtyřicítce, kdy děti pomalu opouštějí domov, si chlapi začínají uvědomovat, že možná něco promarnili a jejich život se vlastně neubírá žádným směrem. Pokud jsou tyhle otravné řeči časté, je to jasné. Váš chlap má krizi středního věku.

2. Po čtyřicítce se začínají chlapi měnit z hřebců na polomrtvé želvy. Všechno je bolí a nic je nebaví. Než aby dělali něco aktivního, raději vysedávají u počítače nebo u televize. Jejich znuděné pohledy jsou začátkem konce.

3. Začínají se vymlouvat, že mají hodně práce, jezdí často na služební cesty? To pak znamená jediné, mají milenku, protože si potřebují dokázat, že jsou stále atraktivní.

4. Jsou vzteklí kvůli každé prkotině, všechnu zlost si vylévají na vás a není s nimi žádná řeč.

5. Mají infantilní nápady. Jako pořizování malých štěňátek, nedejbože dětí, aby si stále připadali, že je někdo potřebuje.

6. Chtějí se chodit bavit do klubů pro náctileté a opíjet se do bezvědomí.

7. Když jsou naštvání, vedou řeči typu, že si zaplatí už místo na hřbitově.

8. Ptají se svých dospělých dětí, zda se o ně postarají, když budou staří.

9. Často opakují větu „tohle dělat nebudu, na to jsem už moc starý.“

10. Důrazně kladou svým dětem na srdce, že v nejbližší době se rozhodně nechtějí stát dědečkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články