Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

10 fotografií rozkošné Cary Delevingne: Kvůli topmodelce s obočím jako Brežněv nebudou mít výrobci pinzet co jíst!

Cara Delevingne
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Rodačka z Velké Británie Cara Delevingne (21) se za poslední dva roky dostala na špičku světového modelingu. Módní průmysl ji označuje za nástupkyni Kate Moss (39).

Cara si svou slávu získala nejen pílí, ale i svou nevšední tváří a hravou povahou. Jejím nejtypičtějším znakem je silné tmavé obočí. Mladá dračice udává trendy. Právě vlivem jejího obočí si přestaly tisíce žen na celém světě vytrhávat obočí do úzkých oblouků, naopak ho ponechávají co nejvíc přirozené.

Podle vyhledávače Google stoupá počet vyhledávání výrazů „power brows“ nebo „fuller eyebrows“, zatímco „tweezers“ a „eyebrow plucking“ je značně na ústupu. Výrobci pinzet si tak musí pěkně bouchat hlavou do zdi a server fashionbook.cz tvrdí, že za vším stojí právě Cara.

Mezi topmodelčiny nejlepší kamarádky patří zpěvačky Rihanna a Rita Ora. Spolu se často zúčastňují divokých večírků a snímky z party pak zveřejňují na sociálních sítích.

Prohlédněte si deset fotografií Cary Delevingne a napište nám v diskuzi pod článkem, jaké obočí preferujete vy.

Související články

Další články