Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč Velikonoce nikdo nezpochybňuje coby podvod a podivný mafiánský svátek...

Zdroj: profimedia.cz

1. Většina lidí u nás ani nezná smysl Velikonoc, což nepředstavuje problém, hlavně že věřící mají pré a zbytek se může flákat v jinak pracovní den.

2. Soudný a slušný člověk sice možná tuší, že jde o nejvýznamnější křesťanský svátek, ale tam předstíraný zájem končí, každý přece ví, že Bůh neexistuje, ale nahlas se to neříká, protože je výhodnější, když to vypadá, že v něj stále věří hodně lidí, a tak není důvod rušit všechny ty profláknuté svátky, které nám pomatení křesťané dali.

3. Velikonoce uspokojí všechny. Praktikující ovečky jsou vydřené z tradičních zvyků a celkové atmosféry výročí oživlého nebožtíka, no a zbylá většina sice tuší, že církev je v reálu mafie, která po staletí shromažďuje majetek a straší lidi, ale neřeší to, protože zaťatým pánbíčkářům stejně není pomoci, ale ať si klidně blbnou, hlavní je, že se shlukují stranou a nemontují se drtivé většině do hromadného smilnění, rozkrádání všeho, co není na řetězu, a dalších ateistických radovánek.

4. I s připuštěním faktu, že Ježíš žil, nemůže nikdo příčetný věřit tomu, že oživl, vstal z hrobu a odletěl nahoru. Jak? Kam? Proč? Buď to byl nějaký podvod, nebo je to celé naprostá kravina.

5. Velikonoce jsou ve skutečnosti super výhodnou zástěrkou pro přežírání se, předstírání před dětmi, že když milujeme vajíčka atd., tak nejsme barbaři bez úcty k tradicím. A taky se můžeme v klidu ožrat nejen v neděli, ale lze prochlastat i celé pondělí a noc na úterý.

6. Na Velikonoce všichni žerou čokoládu, řízky a pevnou drůbež a nikdo neopruzuje s brokolicí a dalšími nechutnostmi.

7. Velikonoce jsou ideální k tomu, poslat děti vydírat sousedy, aby vydali něco k jídlu, aniž by se za to muselo platit nebo žádost o to nějak zdůvodňovat. Prostě jsou Velikonoce, tak naval vajíčka, sladkosti a panáka a opovaž se mi poslat ke dveřím vlastní pazdráty.

8. Jediní, kdo Velikonoce propagují, cpou nám, konzumním vyžírkám do hlavy piliny o duchovním rozměru celé akce a odkazují na Bibli, kde je hromada storek jasně vycucaných z prstu, jsou krom hrstky silně zmanipulovaných věřících už jen duchovní, tedy samotní mafiáni v různých funkcích ve složité struktuře celé vyděračské chobotnice. Zbytek (vy) buď taktně mlčí, nebo Velikonoce zneužívá (já) k vlastnímu prospěchu, takže do kapsy si lžou úplně všichni a všem to vyhovuje.

9. O Velikonocích se mimořádně daří obchodníkům s vejci, berany a lihem, což je hlavně na Moravě, kde si víc věří a víc se chlastá. Velký byznys!

10. Nikdo nemá zájem celou kauzu Velikonoc jakkoli zpětně prověřovat, zpětně pátrat a ptát se, kdo to celé a proč vymyslel a zda informace v Bibli sedí, protože odpovědi by se nikomu nelíbily a tutově by křesťanství připravily o hromadu ochočených oveček a nás racionálně uvažující o proflákané bezbožné pondělí s mastnou hubou a puštěnou bednou…

Celá redakce eXtra.cz přeje svým čtenářům příjemné Velikonoční pondělí a těšíme se zase za rok, teda pokud se tohle všecko neprovalí a nebude po srandě...

Související články

Další články