Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč se nakonec vyplatilo dát festivalu Rock For People 20. šanci!

Woodstock po česku…
Zdroj: facebook RFP

V Hradci Králové dozněl jubilejní 20. ročník festivalu Rock for People, který tradičně patří mezi nejoblíbenější české festivaly. A tohle je 10 důvodů, proč se i letos vyplatilo nevynechat!

1) Návštěvníci se mohli utvrdit v tom, že jsou rok od roku zhýčkanější a ve festivalovém městečku přežijí kromě puberťáků, kteří poprvé dostali výjezdní povolení od rodičů, jen ti nejpodroušenější.

2) Opět se potvrdilo, že lepší variantou než spát ve stanu, je nejít spát vůbec.

3) Už i čeští stádoví posluchači pochopili, že existují mnohem lepší kapely, než je Divokej Bill, Chinaski nebo Mandrage. A dali jim šanci. To se potvrdilo hlavně u návštěvnosti stageí s line-upem menších mezinárodních ka­pel.

4) Zjištění, že Steven Seagal by si neměl kazit někdejší image drsňáka z akčních filmů bluesovou manýrou. Fakt, že dorazil na festival o několik hodin později a zahrál svůj žánrově omezený set na menší stage, bylo jen ku prospěchu. Mnohé možná inspiroval také k tomu, že od příštího týdne začnou držet dietu!

5) Sázka na skotskou rockovou show Biffy Clyro, francouzského latinsko-folkového zpěváka Manu Chao, britské elektronické duo Chase & Status a novozélandskou partu The Naked and Famous byla jasnou výhrou v loterii!

6) Nikdo nemusí truchlit, že kapela Lucie odehrála svůj (údajně) definitivně poslední koncert. Dvě a půl hodiny jejich vzpomínek bylo příliš i na sveřepé fanoušky téhle legendy.

7) Irští cucáci The Strypes ukázali starým pardálům, že komu už bylo 20, je dávno za zenitem!

8) Konečně jsme se dozvěděli, jak se čte název kapely The Feud!

9) Pivo v kelímku není vlastně zas tak hnusné, jak jsme si mysleli.

10) Tradiční bouřky se letošnímu ročníku naštěstí vyhnuly obloukem, takže bahno měl za ušima jen ten, kdo se hodně snažil!

Související články

Další články