Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit jako Bůh!

10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit jako Bůh!
Zdroj: profimedia.cz
Téměř každý vidlák si myslí, že když Pražák přijede do jakékoliv vesnice (všechno na východ od Prahy je vesnice), sklidí jenom výsměch a pohrdání. To ale není v žádném případě pravda! Tohle je 10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit naprosto skvěle!

1. Jste vždycky trendy - i když přijedete na vesnici v oblečení z minulé kolekce, stejně budete za hvězdu. Do vidlákova totiž dorazily teprve trendy z minulého roku, které jste už dávno dali na charitu. To vám zajistí každodenní obdiv u všech místních.

2. Hospodští vás budou milovat - všichni vědí, že čím více jste zalezlí mimo civilizaci, tím více si toho můžete dovolit, protože ceny jsou nízké. Tohle pravidlo platí ve vidlákově dvojnásob. Místo toho, abyste dali za pivo 40 korun jako v Praze, mnohdy zaplatíte téměř polovinu. To vám dává velký prostor k tomu, abyste ukázali, že nejste žádná držgrešle a číšníka odměnili pořádným dýškem. Výčepní vás bude milovat a určitě vám to zajistí nějaké výhody při příští návštěvě.

3. Jste zábavní - protože jste Pražáci z velkoměsta, určitě máte v rukávu několik úžasných a vtipných historek, které zaručeně rozesmějí a fascinují nejednoho vidláka. Večer při táboráku budou vaše opilecké a nebezpečné story číslem jedna. Když k tomu ještě přihodíte, že si vedle vás v supermarketu kupovala rohlíky Tereza Jordánová z Ulice, budou vás považovat za druhého Boha.

4. Máte dobré srdce - samozřejmě že jste z Prahy do vidlákova nepřijeli na kole nebo vlakem. Pěkně jste si váš rozmazlený zadek vezli v autě. A proto, když jedete ráno kolem autobusové zastávky do místního krámu, budete za hrdinu. Z auta vidíte nebohé vesničany, jak čekají na místní hromadnou dopravu, tak zastavíte a pár jich svezete do práce. Zítra vám donesou domácí vajíčka na snídani a kuře na oběd.

5. Jste přátelští - na vesnici je spousta věcí, které v Praze zkrátka neuvidíte. Proto fotíte vše, co vám přijde pod ruku. Lojzu, který zrovna orá pluhem pole, nebo sousedovic Maruš, jak dojí krávu. Vy budete mít spoustu liků na sociálních sítích, protože tohle se už dneska nevidí. A Lojza s Maruš budou mít pocit, že jsou vážené osobnosti, protože si je fotí člověk z Prahy.

6. Oplýváte neodolatelnou krásou - vy totiž nemusíte v Praze vstávat v pět ráno, abyste dali dobytku najíst a vyvedli ho na pastvu. Vy vstáváte v devět, po práci zajdete do fitka a na kosmetiku. Proto jste pro místní kluky naprosto neodolatelná. Vesničanky s křečovými žílami a melírem z devadesátek puknou při pohledu na vás závistí.

7. Rádi nasloucháte - vidláci mají spoustu problémů, o kterých vy z Prahy nemáte ani páru. Proto pokaždé, když někoho z místních potkáte, s radostí si vyslechnete všechny jejich životní lapálie. Oni se budou mít komu vyzpovídat a vy v Praze budete zhýčkaným Pražákům vyprávět, jak se žije na vesnici. Dvě mouchy jednou ranou.

8. Je vám všechno jedno - nic neřešíte, protože jste prakticky na prodlouženém víkendu. Na místní lidi to působí klidným, vyrovnaným dojmem a stylem, že toho máte hodně za sebou. A přesně o to vám jde.

9. Jste vzorem - pro všechny vidláky se stanete jakýmsi vzorem. Každý bude chtít žít v Praze, vypadat jako vy, mluvit jako vy, smát se jako vy, žít jako vy. Budete se cítit opravdu důležitě.

10. Bude vám jedno, co zrovna a jak děláte, protože při všem budete vypadat skvěle!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy