Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč by chudí lidé nikdy neměli mít děti

A tak to prostě je!
Zdroj: profimedia
GLOSA: Všichni jsme se jistě už s tímto tématem setkali. Na první pohled chudá rodina, která nemá pomalu co do pusy, a kolem nich tucet malých dětí. Hodně sociálně slabé rodiny nejsou jenom mezi menšinami, ale také jich je spousta mezi Čechy. A my vám přinášíme 10 důvodů, proč by chudáci nikdy neměli mít děti.

1. Sociálně slabé rodiny nedokážou svým dětem zajistit kvalitní vzdělání a většinou z nich vyroste to, co z jejich rodičů. Jedno velké nepotřebné nic.

2. Chudí lidé jsou často zároveň i hloupí. Ti logicky plodí primitivní děti a ty nám jsou úplně k ničemu.

3. Lidé na pokraji chudoby se nechají lehce ovlivnit a pak to cpou horem dolem do svých dětí. Výsledkem je, že SPD uspěje ve volbách.

4. Češi s malými příjmy si neustále stěžují na to, že se mají špatně a že za všechno zlo může vláda. Nikdy si neuvědomí, že si svůj život posrali sami a jsou věčně negativní. A to také nechceme. Nám se líbí usměvaví a pozitivní lidé. Z dětí pesimistů se následně stávají zloději, vrahové a vyděrači, protože jejich rodiče na ně během celého dětství přenášeli agresi a negativitu.

5. Češi na mizině mívají dvě a více prací, takže jsou pořád v jednom kole. Z toho plyne fakt, že na své děti nemají absolutně čas a ty si pak místo chození do smysluplných kroužků střílí herák ve sklepě.

6. Sociálně slabí lidé krmí děti samými nezdravými potravinami a cpou do nich éčka a sladidla. Z nich pak vyrostou sádelníci s cukrovkou. A k čemu je nám tohle dobré?

7. Lidé na okraji společnosti nejsou schopni zajistit svým dětem důstojné dětství, natož dospívání. Nezvládli si dát dohromady ani svůj život, takže je jasné, že u jejich děti to dopadne stejně, ne-li hůř.

8. Děti chudých rodičů bývají agresivnější a šikanují ostatní děti ve třídě, protože mají to, co ony nikdy nebudou mít.

9. Lidé bez peněz by neměli mít potomky, aby se ti pak nemuseli stydět za svou mámu a tátu, že lezli do Výměny manželek. To je horší ostuda, než když vám hnusní spolužáci plivnou do přesnídávky.

10. Občané s málo penězi by si neměli pořizovat ani psa, natož dítě. Tak to zkrátka je a všichni to víme, jen jsme se to báli až doteď říct.

ZDE si můžete přečíst, proč by ženy nad 80 kilo nikdy neměly mít sex.

Související články

Další články