Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

10 divných věcí, které přijdou ženám na mužích přitažlivé

I muži mají své dny.
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Nejen nechutně velký majetek a svaly mohou být na mužích sexy. Sama jsem důkazem toho, že někdy ženy přitahují na opačném pohlaví dost zvláštní věci. Chlap nemusí být bezchybný fešák, aby dokázal dostat nějakou do postele. Níže najdete rovnou 10 divných věcí, ze kterých se samičkám zrychluje tep.

1. Pihy na ksichtíku

Nechat si v dnešní době odstranit pihy z obličeje? Blbost, a v případě muže to platí dvojnásob. Nenápadné tečky jsou originální, mají jedinečnou schopnost upoutat pozornost a působí romanticky. Není divu, že si je některé celebrity nechávají tetovat.

2. Odstálé uši

Odstálé uši již dávno nepatří mezi vady. Tedy ne, že by Aleš Háma patřil k sexuálním symbolům, ale ušiska mají něco do sebe. Možná se ženám tak líbí, protože to vypadá, že muž doopravdy pečlivě naslouchá.

3. Stydlivost

Dříve možná platilo, že mezi zajímavé muže patřili ti, kteří vešli sebevědomě do baru a ukázali prstem na tu nejhezčí buchtu na parketu. Teď se mnohem víc nosí stydlivost a plachost.

4. Holčičí rty

Pořádně plné a naducané rty! A když si je chlap umí olíznout… to je nádhera. Ideální na líbačky při západu slunce, vhodné pro pikantní hrátky v postýlce. Plné rty chlapům prostě seknou.

5. Kulatý zadek

Malinký zadeček je k ničemu. Kulatější zadek je u mužů vzácnost, a proto si zaslouží místo v tomto přehledu. Vždyť i ženy si chtějí někdy plácnout přes hezké pozadí.

6. Jizvy z rvaček

Vlastně ani nemusí být z rvaček. Úplně stačí, když jsou na viditelných místech a nelze je přehlédnout. Bonusem je poutavý příběh, který se k nim váže. Muži se zraněním rádi pochlubí. A ženy jsou od přírody ošetřovatelky.

7. Žilnaté předloktí

Předloktí jak kořenový systém vzrostlého dubu? Tak to ženy mohou! Těžko vysvětlit, proč tomu tak je. Pohled na vystouplé žíly možná nadrženým samičkám připomíná ztopořený penis.

8. Oholené nohy

Ano, je to tak, pánové. Je čas začít si holit nohy. Kdo má na ty dlouhé a zakroucené chlupy koukat? Jasně, je to opruz, ale vše je pouze o zvyku. Výsledek vypadá lépe nejen v šortkách.

9. Něžné kérky

Není pravda, že chlapa dělají drsné kérky. Většina žen má alergii na draky, meče, lebky a další motorkářské blbosti, které mají z jejich majitele dělat drsňáka. Trendy jsou na mužích něžné kérky. Že si nechal váš nový objev vytetovat jednorožce? Obrázek pudlíka? Nebo snad lízátko v barvách? Asi si nepotřebuje nic dokazovat.

10. Líčení

Pupínky, vrásky, kruhy pod očima a černé tečky. Proč na to koukat? Vždyť vše jde tak krásně skrýt, stačí to jen umět s líčením. Když se muž umí chopit štětce a zahladit přirozeně nedostatky, je to frajer, který si zaslouží potlesk. Ukazuje, že není sto let za opicemi.

A co divného se líbí na mužích vám? Nebojte se pochlubit!

Mohlo by vás zajímat

Další články