Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvukař Standa: Úvěrový podvod! Z magistrátu si udělal trhací kalendář! Nepochopíte, na co mu úřednice skočila!

Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další fotografie

Zvukař Standa - dnes už legendární figurka dění okolo zesnulé Džambulky a jejího chotě Josefa - v poslední době rád útočí na svého bývalého chlebodárce a s bulvárem je jedna ruka, zejména když jde o bonzování směrem k rodině Josefa Rychtáře (56).

Nedalo nám to a trošku jsme zašmejdili okolo samotného Standy a zdá se, že nejslavnější zvukař Česka tak trošku jede ve stylu "podle sebe soudím tebe".

Na základě zjištění redakce eXtra se Stanislav Lysý zle nepěkně napakoval na nejmenované úvěrové společnosti, přes kterou si pořídil osobní vůz značky Ford, který, což prý u něj není nic neobvyklého, jaksi nesplácí.

Standa je tak trošku "socka", nic proti, ale k tomu všemu bývá dosti nekontaktní, o čemž by zmíněná společnost mohla jistě vyprávět.

A teď dobře poslouchejte! Máme důkazy o tom, že Standa, kterého leasingovka dost akutně shání a zadržuje mu velký techničák, dokázal s vozem, který by mu rádi sebrali, kdyby věděli, kde se o on a jeho majitel nacházejí, projít technickou kontrolou, která vozidlu po dvou letech od té poslední propadla.

Podle důvěryhodného zdroje blízkého boží spravedlnosti prošel Levému, pardon Lysému, trik, na který už si dnes netroufnou ani zkušení autošmelináři - napochodoval na příslušný odbor dopravně správních agend magistrátu a nahlásil jeho ztrátu.

Přes dávno propojené databáze mu úřednice, zřejmě celá vydřená, že potkala "toho Standu", velký techničák ochotně vydala, respektive vystavila mu duplikát, na základě kterého Standa skutečně technickou dostal!

S vozidlem tedy dál vesele jezdí a údajně v něm sem tam i bydlí

"Jednotlivé případy s ohledem na zákon o ochraně osobních dat samozřejmě nekomentujeme," řekli nám k věci na tiskovém odboru magistrátu, kde asi brzy čekají někoho nepříjemnosti.

Stejně jako Standu, který společnost, která mu prodala na splátky vůz, což si Standa vyložil po svém, začíná pěkně s*át!

Související články

Další články