Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

ZVRHLÝ TREND PEJSKAŘŮ: Tihle lidé dělají ze svých čtyřnohých mazlíčků vegany!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
zbláznili se?
Některé trendy zkrátka není možné pochopit. Veganství je životní styl, který se v posledních letech stává velmi populárním. Pokud někdo odmítá jíst maso a živočišné výrobky, nikdo už se nad tím nepozastaví. Na Instagramu se ale začíná scházet čím dál tím víc veganů, kteří maso nedávají ani svým čtyřnohým mazlíčkům.

veganech se často říká, že mají potřebu svůj životní styl vnucovat všem a zatracovat každého, kdo ho odmítá. Němé tváře bohužel nevyjádří svůj nesouhlas, a tak se ze psích mazlíčků stávají vegani, kterým jsou místo masa kolikrát podávány i potraviny, které jim mohou škodit!

Psovité šelmy si ve volné přírodě samozřejmě pochutnávají na masu, které je běžnou součástí jejich stravy. Vegani z celého světa se na Instagramu chlubí tím, že svým mazlíčkům dávají jídlo bez masa a živočišných výrobků, přihlížející „všežravci“ z toho zuří. Především i proto, že někteří z nich přidávají svým psům do jídla potraviny, které škodí jejich zdraví, jako jsou například brambory a avokádo.

Pro psy se začaly vyrábět i speciální veganské granule. Dělat ze psů vegany však nedoporučují ani veterináři, psi mají totiž krátký zažívací trakt a tento druh stravování bude jejich trávení velmi zatěžovat. Do rostlinné stravy musí být navíc přidávány i minerály a vitaminy, které si jinak zvířata z vyvážené stravy získají sama. Navíc také hrozí, že u psů vznikne potravinová alergie.

Související články

Další články