Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zvrhlý fotbalista putoval za mříže: Mlátil přítelkyni železnou tyčí a nutil ji jíst barvu

Zdroj: facebook
+ Dalších 6 fotografií
Šílenec
Zvrhlý fotbalista Reece Thompson (25) brutálně týral svou přítelkyni. Ta se nyní podělila s odstrašujícími fotkami a zážitky z jejich vztahu.

Nejmenovaná žena se podělila s hrůznými zážitky ze vztahu s fotbalistou Reecem Thompsonem. Z nadějného hráče se vyklubal pořádný tyran. Co o něm vypověděla bývalá přítelkyně, je doslova příšerné.

Brit z města Worksop dokáže být pěkně krutý. Nebohou ženu mlátil kovovou tyčí a také ji nutil jíst barvu. Při jednom útoku jí rozbil dvě zrcadla o hlavu. Oběť byla celá ve strachu, že ji zabije. Podělila se s fotkami, na kterých jsou vidět následky brutálních napadení. Zvrácený fotbalista ji řezal sklem do zad a vyhrožoval, že ji vyhodí na ulici nahou.

Dívka vše oznámila na policii a Reece 3. dubna stanul před soudem. Přiznal se k ublížení na zdraví a byl odsouzen k odnětí svobody na tři roky a čtyři měsíce. A tak si teď bývalý hráč Retford United, Boston United a Guiseley AFC posedí nějakou dobu za mřížemi. Podívejte se do fotogalerie na odstrašující fotky zranění, které tyran způsobil.

Související články

Další články