Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlík za hranicí morálky! YouTuber Psychopat Bejr využívá lidi, kteří jsou na okraji společnosti

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
Poměrně populární YouTuber, který si příhodně říká Psychopat Bejr, to už trochu přehání. Prezentuje se jako absolutní šílenec již od začátku své YouTube éry, ovšem teď to dovedl k dokonalosti. K popularitě začal využívat lidi žijící na ulici. A pokus si myslíte, že to je za charitativním účelem, tak se pletete. Tenhle týpek pomáhá jedině sobě.

Lidé bez domova jsou velkým společenským tématem, které se často řeší. Ať už na toto téma máte jakýkoliv názor, nikdy se nezavděčíte všem. Pokud s bezdomovci přímo nesympatizujete, je vhodné nechat si to pro sebe a moc to neřešit.

Za úplně jiný konec uchopil toto sociální téma Psychopat Bejr. Ten se rozhodl, že se na nich trochu přiživí. S bezdomovci pravidelně natáčí videa na svém YouTube kanále a tentokrát to opravdu není vtipné. Komu tím pomáhá? Především sobě! Videa jsou totiž přes svou kontroverzi docela sledovaná. Lidé se začínají bouřit a v komentářích mu to dávají pěkně najevo. Podle nich se na lidech na okraji společnosti trapně přiživuje, a to je už prostě za čárou.

Tvrzení má něco do sebe. Přestože tento člověk působí a prezentuje se jako smyslů zbavený, je očividně chytřejší a sečtělejší, než vypadá. Velmi rychle si vykalkuloval, jak na sledovanost a dělá to dobře. Nic proti, Bejre, jen by to občas chtělo nepřekračovat hranice morálky.

Související články

Další články