Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlík z Brna nahání strach: V autě si vozí panenky, v kufru má rozestlanou „postel“

Brňany znepokojil podezřelý vůz, v němž jsou panenky a postel.
Zdroj: Facebook
Zase se jednou ukazuje, že v Brně je možné cokoliv. Obyvatelé moravské metropole jsou zděšeni z fotografií auta, ve kterém si kdosi vozí panenky a dětské hračky. V kufru má navíc rozestlané improvizované lůžko. Brňané mají strach, aby nebyl majitelem vozu pedofil, který se snaží nalákat děti právě na hračky.

Po Brně se pohybuje nesmírně zvláštní automobil, který vyvolává nespočet otázek. Je totiž plný panenek, jež vypadají jako živé, a dalších dětských hraček. A aby toho nebylo málo, z kufru si pravděpodobně dotyčný (anebo dotyčná) udělal ložnici.

Na sociálních sítích vyvolaly snímky bouřlivou diskuzi. Brňané mají strach, aby nešlo o zvrhlíka, který ve voze zneužívá děti. „Koukám na to zaparkovaný auto, na přední sedadla, a říkám si, že je to psycho. Pak jsem se podívala na kufr a řekla si, že spíš pedo,“ píše třeba Nicole. A není zdaleka sama.

„Možná by nebylo od věci upozornit na to policii. Aby to neměl nachystaný pro cizí děti,“ má strach Veronika.

„Otázka je, kdo v tom co vidí. Já jako máma bych se bála, že děti někdo naláká na hračky a odveze je. V poslední době se to děje všude ve světě. Takovému autu bych se vyhnula obloukem,“ poznamenala Nikoletta. „To bude někdo hodně nemocnej,“ dodala Leona.

Ve hře je také varianta, že někdo v autě bydlí. Mezi obyvateli moravské metropole ale víc rezonuje domněnka, že majitelem vozu je někdo ne úplně normální.

Znáte člověka, který autem jezdí a zřejmě v něm přespává? Neváhejte se ozvat na e-mail redakce@extra.cz!

Související články

Další články