Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zvrhlík se v hračkářství uspokojoval s plyšáky: Odporný čin zachytily kamery

Zvrhlík se uspokojoval s plyšovou hračkou.
Zdroj: youtube.com
proboha
Návštěvníky hračkářství na Floridě čekala šokující podívaná. To, co se stalo uvnitř prodejny, kde se běžně pohybují rodiče s dětmi, se dá jen těžko omluvit. Dvacetiletý muž vešel do prodejny s hračkami a začal se tam sexuálně uspokojovat s několika plyšovými zvířátky.

Na Floridě policisté vyšetřují velmi zvrácený a nevídaný čin. Dvacetiletý Cody Meader vešel v úterý do hračkářství, ale zdaleka ne proto, že by měl zájem si nějakou hračku koupit. Z regálu si vzal plyšovou hračku, která je známá z dětské pohádky Ledové království a začal se na ní sexuálně uspokojovat...

Webová stránka The Smoking Gun o tom informuje s odkazem na tamní policii. Do plyšové hračky podle ní muž dokonce vyvrcholil.

Následně ji vrátil do regálu a aby toho nebylo málo, vzal další a opět se s ní začal uspokojovat. Odporný čin zachytily průmyslové kamery. Na zvrhlého muže zavolal personál prodejny okamžitě policii. Ta ho na místě zatkla.

Cody Meader byl vzat do vazby a byl obviněn z trestného činu. Později přiznal, že udělal hloupost. Hračky, se kterými muž souložil, byly z obchodu okamžitě odstraněny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy