Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zvrhlí rodiče nutili 4 malé děti k odporným sexuálním praktikám. Babička to podporovala

Zvrhlí rodiče nutili 4 malé děti k odporným sexuálním praktikám. Babička to podporovala
Zdroj: police.hu
Odporný čin
Opravdu odporným činem ze strany rodičů a babičky se nyní musí zabývat policie v Maďarsku. Rodiče a babička z obce Kerepes ve střední části země měli čtyři děti ve věku 2, 3, 4 a 6 nutit k blíže nespecifikovaným sexuálním praktikám. O děsivém případu informoval web police.hu.

Celým Maďarskem nyní otřásá případ, kdy manželé Marianna M. (27) a Zoltán L. (30) nutili své děti ve věku 2, 3, 4 a 6 let k různým sexuálním praktikám. Tomu všemu měla navíc podle policie přihlížet babička (57) dětí, která to zároveň podporovala.

Policie babičku a rodiče obvinila ze sexuálního násilí a ohrožování nezletilých. "Policie přijela v pondělí k rodinnému domu, kde zadržela babičku. Rodiče se poté přihlásili na policii sami, ale všichni obvinění odmítli," uvedla policie.

K odporným událostem mělo v rodině docházet již od roku 2017. Pokud děti rodičům odporovaly a nechtěly plnit zvrhlé příkazy rodičů, byly k tomu přinuceny. Rodiče je mlátili a trhali jim vlasy.

"Děti spaly s rodiči v jedné posteli a často byly svědky soulože rodičů," doplnila policie.

Rodiče navíc děti pravidelně nutili, aby žebraly o peníze před prodejnou potravin v obci Kistarcsa. "Lidem musely tvrdit, že jsou nemocné a potřebují peníze nebo jídlo," zmínila policie.

Děti jsou nyní umístěné v dětských domovech a rodiče ani babičku trest nemine.

V jakých hrůzných podmínkách děti žily, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články