Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zvrhlá učitelka svedla svého opilého studenta. Dohodil jí ho sám manžel!

Zdroj: twitter.com
Učitelka Jessica Storer (28) z Ohia má velký problém. Neudržela svoje choutky na uzdě a svedla svého opilého studenta (18). Ten před soudem tvrdil, že ho dokonce sexuálně zneužila. Navíc za vše může přímo její manžel!

Americký soud v Ohiu řeší případ sexuálního zneužívání. Učitelka Jessica Storer (23) z Ohia měla sex se svým 18letým studentem v době, kdy byl silně opilý. Navíc vše domluvil její manžel. Student před soudem vypověděl, že ho kantorka sexuálně zneužila a že v té době nebyla úplně při smyslech Na případ upozornil portál Mirror.

Vše se mělo odehrát 25. listopadu loňského roku, kdy student strávil noc v jejím domě. Ráno se na něj učitelka měla vrhnout a sexuálně ho zneužít, když byl pod vlivem alkoholu. Alkohol navíc jemu i dalším studentům, kteří byli v domě, obstaral manžel učitelky Derrick (33)

Učitelka se k činu přiznala, ale odmítá, že by byl student opilý. Sex s ní měl prý dobrovolně. Učitelce hrozí až 5 let za mřížemi. Navíc bude do konce života zapsána jako sexuální delikventka

Související články

Další články