Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlá učitelka měla sex se svým 17letým žákem: Její manžel a děti byli nahoře v domě!

Tahle nadržená učitelka se s tím rozhodně nepárala!
Zdroj: twitter.com
Nadržená učitelka Kisha Nuckols (38) z Indiany se neovládla a svedla svého žáka, a to rovnou u sebe doma. A vůbec jí nevadilo, že je v domě i její manžel a dvě děti. Zarážející je, že se vězení vyhne!

Bývalá asistentka učitele, plavčice a suplující učitelka z Indiany Kisha Nuckols se přiznala, že měla sex se svým 17letým studentem, zatímco její manžel a dvě děti byli v domě. Vše se mělo odehrát 14. září a měla ho svést. Podle vyšetřovatelů ale měla učitelka nevhodné vztahy s nejméně šesti současnými a bývalými studenty na střední škole Mt. Vernon.

Svoje oběti si vyhlédla na sociálních sítích a kontaktovala je přes Snapchat, Twitter nebo Instagram. Pak se s nimi osobně setkala a měla s nimi sex. Na její nevhodné chování upozornil správce střední školy 29. března. Podle soudních dokumentů měla učitelka se 17letým žákem sex nejméně 10×. Vždy mu řekla, že musí být potichu, protože je v domě její manžel a děti. Sex měla i v zaparkovaných vozidlech na parkovišti.

Zatčena byla v dubnu a obviněna ze sexuálního obtěžování. Navíc šířila nevhodný materiál, svému studentovi poslala svoje nahé fotografie. Vězení se ale překvapivě vyhne! Byla odsouzena k dvěma letům domácího vězení a poté k dvouleté podmínce. Dalších 10 let bude registrována jako sexuální delikventka.

Související články

Další články