Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlá učitelka loudila sex po studentech výměnou za lepší známky. Dováděli přímo ve třídě!

Tahle učitelka je tedy číslo.
Zdroj: Essex County Veterans Courthouse / Google StreetView
Tahle učitelka vypadá vcelku obyčejně, jenže když to na ni přišlo, neviděla, neslyšela. V oblibě měla především zajíčky, které lovila z řad svých studentů. Za odměnu jim pak nabízela lepší známky. Jenže všechno prasklo, učitelka se totiž nechala natočit při orálním sexu a video se dostalo až k řediteli školy.

Pětatřicetiletá úča Nicole DuFault z New Jersey je pěkné kvítko a libuje si v sexu s mladíčky. Jenže spadla klec, když prasklo, že si užívá se studenty kolumbijské střední školy, kteří mají k hranici plnoletosti ještě hodně dlouhou cestu. Učitelka teď čelí obvinění ze zneužívání minimálně šesti studentů v letech 2013 a 2014. Při soudním procesu jí nepomůže ani fakt, že studentům výměnou za sex nabízela lepší známky.

Případ téhle zvrhlé učitelky proběhl médii už po jejím zatčení v září 2014, jenže rozsáhlé vyšetřování ukázalo, že toho měla na kontě víc. Podle asistenta prokurátora už v minulosti byla učitelka káraná za svoje nevhodné chování a lascivní slovník během vyučování. Rodiče si na ni stěžovali kvůli její neprofesionalitě, píše DailyMail. A taky trochu lhala ve svém životopise, když se hlásila na post učitelky ve škole, kde ke zneužívání studentů došlo. Paní učitelka byla totiž tak trochu bez zkušeností. Tedy těch pedagogických.

A jak všechno prasklo? Učitelka se nechala natočit při orálním sexu se studentem, video přitom ještě zatepla jiný student ukázal řediteli školy. Ten byl pochopitelně v šoku a okamžitě zalarmovat patřičné úřady, které se už o učitelku, mimochodem matku dvou dětí (2 a 4 roky), postaraly. Rozpovídali se nakonec i jiní studenti, kteří na učitelku práskli, že po nich chtěla sex nejen ve třídě, v autě před školou, ale i na školních výletech. Prostě vždycky, když to na ni přišlo.

Ve Spojených státech se v současné době řeší hned několik „sexuálních útoků“, které spáchaly učitelky. Celý svět se podivuje nad tím, že dámy, které jen svedly studenty, dostávají šíleně vysoké tresty.

O učitelce, která dostala 22 let, jsme psali ZDE.

Zajímavý je případ také učitelky, která zneužívala studenty, i když je oddanou katoličkou – její příběh najdete ZDE.

Související články

Další články