Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlá učitelka (28) svedla svého nezletilého žáka. Musel ji oslovovat ŽENUŠKO!

Chlípná učitelka lovila v řadách svých studentů.
Zdroj: Policie/Google Maps
Suplující učitelce Fallon Hunt (28) z Texasu se zachtělo kolouška z řad svých studentů. Neváhala a svedla rovnou svého nezletilého žáka. Musel ji oslovovat "ženuško" a ona mu říkala "baby". Na poměr přišla chlapcova matka a učitelka má nyní velký problém.

Učitelka Fallon Hunt z Texasu měla zřejmě chuť na mladé maso, tak si za svoji oběť vybrala nezletilého žáka. Student se nebránil, a tak poměr udržovali téměř dva měsíce. Na vše ale přišla chlapcova matka, která v telefonu svého syna objevila nemravné zprávy. Žák navíc učitelku oslovoval „ženuško“ a ona mu říkala „baby“. To se matce rozhodně nelíbilo, a tak na chlípnou učitelku zavolala policii. Na případ upozornil portál Dailymail.co.uk.

Policie učitelku zatkla a obvinila z nezákonného udržování poměru s nezletilým. Vyšetřovatelé kantorku vyslechli a prohledali její telefon, kde našli i kompromitující fotografie. Je tak možné, že jejích obětí bylo mnohem více. Chlapec přiznal, že měl s Hunt pohlavní styk několikrát v období mezi dubnem a květnem v roce 2015. Učitelka skončila za mřížemi a soud určil kauci téměř 400 tisíc korun.

Související články

Další články