Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zvrhlá učitelka (23) měla poměr se žákem (15): Odvezla si ho domů z basketu

Zvrhlá učitelka (23) měla poměr se žákem (15): Odvezla si ho domů z basketu
Zdroj: Policejní snímek
trest
Sotva získala práci jako učitelka, začala si s jedním ze svých žáků. Třiadvacetiletá Talia Warner má nyní na krku řadu obvinění poté, co policie přišla na její poměr s teprve patnáctiletým žákem. Toho měla dokonce po basketbalovém zápasu vyzvednout u hřiště, odvézt k sobě domů a tam s ním mít sex. V jeho telefonu následně bylo nalezeno minimálně 10 snímků a videí s erotickým obsahem, z nichž na jednom videu se učitelka dokonce sama ukájela.

Učitelka Talia Warner je nyní obviněna ze sexuálního zneužití dítěte, použití počítače ke zprostředkování trestné činnosti zneužití dítěte, svádění dítěte, vystavování dítěte škodlivému erotickému materiálu a odhalování genitálií dítěti. Podle policie byl její poměr se žákem oznámen úřadům několika žáky a dalšími učiteli, kteří se o něm dozvěděli.

Když policie předvedla žáka k výslechu, snažil se zapírat, následně ale přiznal, že si s Taliou navzájem posílali erotické zprávy, snímky a videa. Takto to trvalo několik měsíců a na jednom z videí, které učitelka svému žákovi poslala, je dokonce zachyceno, jak samU sebe ukájí.

Od textovek přešel vztah studenta a učitelky k fyzickému kontaktu, když se podle výpovědi žáka líbali a osahávali u ní v autě. Během následujícího měsíce mezi ženou a chlapcem proběhl první pohlavní styk, a to přímo u ní doma, kam svého žáka odvezla poté, co ho vyzvedla po basketbalovém zápasu.

Na školu Somerset High School učitelka nastoupila v srpnu loňského roku a už o dva měsíce později si začala se svým žákem. Vzhledem k obviněním ze školy v lednu letošního roku sama odešla. Pokud bude usvědčena, hrozí jí až 70 let ve vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy