Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zvrhlá party: Mladíka (19) spoutali a píchli mu smrtelnou dávku heroinu! Jeho mrtvé tělo pak vystavili na Facebooku!

Dylen Owens byl úspěšný hráč fotbalového týmu a chystal se na vojenskou
službu.

Neuvěřitelné, do jakých zvěrstev může až mládež při svých zábavách dojít. Jistou Maddison Rogers (22) napadlo, že by mohla být zábava spoutat svého kamaráda Dylana Owense (19) a jen tak ze srandy mu píchnout heroin, což taky udělala. Mrtvé a spoutané tělo si pak účastníci party natáčeli a fotili, fotky poté vyvěsili na Facebooku.

Dylan byl navíc otec dvouletého dítěte a za dva týdny se chystal nastoupit na vojenskou službu. Dívka byla následně zatčena za neúmyslný pokus o vraždu a obchodování s drogami. V případě, že by se chtěla dostat z vazby ven, musí zaplatit v přepočtu 5 milionů korun.

Dylenova matka si však myslí, že by měli být zadrženi a souzeni i ti, kdo jejího mrtvého syna vyfotili a dali na Facebook. Na akci prý byli jeho kamarádi, kteří se snažili zavolat pomoc. Ale než ji stihli sehnat, ostatní už Dylena natočili a nafotili.

Související články

Další články