Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvraty v Ulici: Nevěrníkovi stojí v cestě boháč, na kterého nemá a Rozině se zapalují lýtka

+ Dalších 17 fotografií
ulice
V Ulici není poslední dobou o pořádná dramata nouze. Martin Maléř podvádí svoji manželku Veroniku s číšnicí Šárkou. Teď se mu jeho chování ale pěkně vrátí. Po Veronice už nějakou dobu v salonu pokukuje bohatý Lukáš. Toho si ale příliš zaměstnaný Martin nemohl všimnout. Jejich střetnutí bude tedy zajímavé. A co velkého se začne dít u Roziny a její nové kamarádky?

Před pár dny to mezi Martinem a Veronikou hodně zabouřilo kvůli Lukáši Binarovi a jeho dárku, který Veronice věnoval. Martin přitom doteď netuší, co je Lukáš zač. Jen ví, že je to VIP klient Gábinina salonu.

Teď se s ním nečekaně setká právě v salonu, kam Lukáš za Veronikou přijde. A rozhodně to pro něj nebude nic příjemného… Jak Martin ustojí setkání se sympatickým milionářem? Proč se ocitne na vedlejší koleji? A jakou to bude mít dohru?

Pravdou ale je, že Martin by měl držet pusu a krok Sám má máslo na hlavě, protože Veroniku podvádí se Šárkou. Dali si sice zatím jenom pár pus, ale všichni moc dobře víme, že se schyluje k pořádnému a divokému sexu.

Zajímavé věci se také budou dít mezi Rozinou její novou kamarádkou a kluky z Coolny. Bruna a Tobiáše hned tak nějaká holka z míry nevyvede. Oba dva mají docela vysoké nároky, oběma v minulosti nechtěně zlomila srdce ta, kterou si vyhlédli.

Kluci se proto do žádného seznamování dvakrát nehrnou. To se ale rychle změní ve chvíli, kdy se v Coolně objeví Jana s Rozinou. Přestože Tobiáš Rozinu zná, i jemu spadne čelist při pohledu na ni a její bezprostřední kamarádku, která se s ničím nepáře…

Tento týden bude v Ulici opravdu hodně zajímavý.

Související články

Další články