Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zvraty v Peče celá země: Zkušené pekařky válcuje homosexuál Jenda, Anička už začala ochutnávat

Zdroj: Facebook ČT1
+ Další 4 fotografie
soutěž
V kulinářské soutěži Peče celá země jde do tuhého. Úkoly jsou čím dál složitější. Příprava kremrolí málem dohnala k slzám i ty nejzkušenější amatérské pekaře. Jako v minulém díle, i v tom dnešním bodovali soutěžící Jenda i Anička. Ta v minulých dílech prozradila, že při pečení téměř neochutnává, proto je její úspěch v soutěži pro mnohé záhadou. Už podruhé se stala pekařkou týdne. Černého Petra v dnešním díle dostala favoritka Daniela.

V minulém díle Peče celá země se pekařem týdne stal soutěžící Jenda, který ze začátku svým umem porotu příliš neokouzloval. Do popředí se dostal až díky posledním dvěma dílům. V tom dnešním nechal téměř všechny zkušené pekařky za sebou. Předvedl kremrole, které by mohl z fleku prodávat v cukrárně.

Aničce soutěž pomáhá

Borůvkový mirror glaze dort se mu povedl na oko, nicméně chuťově porotu nepřesvědčil. Všechny tři disciplíny se naopak povedly soutěžící Aničce, která přiznala, že dlouhá léta bojuje s anorexií. V posledních dílech začala své výtvory v soutěži ochutnávat, což pro ni bylo v minulosti nemyslitelné. V sobotu přiznala na kameru fakt, že jí účast v soutěži pomáhá v boji se zákeřnou nemocí. Prý se tolik nebojí ochutnávat a pochvaluje si, že díky soutěži poznává nové věci.

Dnešní díl se naopak stal osudným pro usměvavou Danielu. Té se nepovedly kremrole ani dort s mirror glaze. Její odchod nejvíce oplakala Petra, která si k Daniele vytvořila přátelské pouto.

Související články

Další články