Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ: Zmizelou Míšu Muzikářovou (13) už psovod nehledá ve vojenských bunkrech, ale v lese s lopatou! Najdou ji?

+ Dalších 38 fotografií
Po Míše Muzikářové (13) už kriminalisté pátrají dva měsíce a stále bez úspěchu. Speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol pátral po dívce v bývalém vojenském areálu u Karlovic na severním Plzeňsku, nyní se psovod se psem přemístil do lesa s lopatou v ruce. Má novou stopu?

Policisté už dva měsíce pátrají po zmizelé Míše Muzikářové (13), ale zatím bez úspěchu. Nyní jim pomáhá speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol. Kriminalisté s ním už dvakrát pátrali v bývalém vojenském areálu u Kralovic na Plzeňsku. Nyní ale psovod se psem změnil lokalitu.

Psovoda, který je vycvičený na hledání mrtvol, natočila při práci televize Prima. Po dívce už nepátrá v raketové základně, ale přemístil se do lesů na Plzeňsku. S sebou má lopatu a dokonce vykopal několik děr, které pes následně označil.

Policie v této oblasti pátrá hlavně proto, že se v těchto místech několik dní po Míšině zmizení pokusil o sebevraždu Otakar S., který se později oběsil v bytě v Plzni. Nikdo zatím netuší, jestli má policie nějakou novou stopu nebo je do lesů na Plzeňsku nasměroval nějaký z dopisů, který měl údajně nechat Otakar S. na rozloučenou.

Související články

Další články