Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ: Unesenou Míšu z Jihlavska znásilňovali příbuzní!

Dívka svoje únosce znala.
Zdroj: Policie ČR/profimedia.cz
Michaela R. z Jihlavy čekala v srpnu na autobusové zastávce na svého přítele a najednou se po ní slehla zem. Násilím ji odvezli tři muži v karavanu, kteří ji celou noc znásilňovali. Po dívce bylo vyhlášeno pátrání a všichni už se obávali nejhoršího. Teď na povrch vyplouvají další šokující informace. Únosci byli příbuzní!

Dívka z Jihlavska šla srpnové odpoledne na autobus a ze zastávky ji unesla trojice mužů. Přejeli s ní až na jižní Moravu, do kempu na Hodonínsku, kde ji v karavanu drželi celou noc. Až ráno se dívce podařilo uprchnout okénkem a na recepci kempu zavolat policii.

Byla v šoku, zmlácená a chtěla za maminkou. Dlouhou dobu nebylo jasné, co se dívce vlastně stalo a jak všechno probíhalo. Celý případ byl velmi podivný. Až teď vypluly na povrch další šokující informace. Podle portálu deník.cz ji znásilňovali příbuzní, kteří bydleli v Třebíči. A dokonce šlo o otce se synem.

"Vůbec nijak se neprojevovali. Loni kolem Vánoc staršímu z nich utekla žena a nechala mu tu dvě děti. Od té doby asi trochu blbnul, ale nikdy jsme tu s nimi žádné konflikty neměli. Byli spíše uzavření,“ řekl Deníku jeden ze sousedů. Všichni tři muži jsou ve vazbě a čekají na soud. Hrozí jim až 10 let za mřížemi.

Související články

Další články