Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zvrat ve vyšetřování tragédie! Víme, kdo popálené Třešničkové platí pobyt v luxusní nemocnici

Třešničková je na tom lépe. Kdo platí pobyt v nemocnici?
Zdroj: Instagram, youtube.com
+ Dalších 62 fotografií
Dvaadvacetiletá česká youtuberka Týnuš Třešničková v současné době odmítla převoz do České republiky. Z těžkých popálenin se zotavuje v luxusní nemocnici v tureckém Istanbulu. Víme, kdo jí pobyt v nemocničním zařízení platí.

Česká youtuberka a královna Instagramu Týnuš Třešničková byla popálena v luxusní restauraci Nusr-Et. Podnik vlastní kuchařská celebrita Nusret Gökçe zvaný Salt Bae. Třešničková utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně na 35 procentech těla.

Třešničková je s pobytem v nemocnici spokojená. Převoz do České republiky odmítla s tím, že nechce riskovat infekci. V nemocnici s ní zůstává i její přítel Viktor Hajíček, který byl při neodborné manipulaci s hořlavinou popálen na 15 procentech svého těla.

„Oba Češi nad převozem do České republiky momentálně neuvažují. Jsou spokojeni s péčí, které se jim v nemocnici dostává. Ta mladá slečna je ve stabilizovaném stavu a už komunikuje. Převoz bude možný, až lékaři vyloučí riziko infekce. Je těžké odhadovat, kdy to bude. Mohou to být dny i týdny. Pobyt v nemocnici oběma českým občanům hradí majitel restaurace a pojišťovna. Dojednali to právníci,“ uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Jedná se tak o zásadní posun v celé kauze. Tím, že restaurace přistoupila na to, že bude zraněným Čechům platit pobyt, přiznává pochybení. Kdo za tragédii přesně může vyšetřují kriminalisté. Jisté je, že pro majitele restaurace nastává problematické období. Je možné, že nyní nabídne zraněným Čechům tučné odškodné, aby byla celá věc co nejdříve uzavřena a od celé tragédie se odvedla mediální pozornost.

DÁLE ČTĚTE:

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Mohlo by vás zajímat

Další články