Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zvrat ve vyšetřování popravy novináře Jána Kuciaka: Policie zadržela jednoho člověka!

Policie už zadržela jednoho člověka.
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Slovensko je od pondělního rána vzhůru nohama. Mafiánská vražda investigativního reportéra Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové otřásla celou Evropou. Vyšetřování pokročilo a policie už zadržela jednoho člověka.

Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina Kušnírová byli nalezeni mrtví v neděli. V pondělí se zpráva dostala na veřejnost a celé Slovensko zůstalo v šoku. Nyní vyšlo najevo, že novinář s přítelkyní byli zavražděni stejnou zbraní. Na tiskové konferenci to uvedl policejní prezident Tibor Gašpar.

Slovenská policie v souvislosti s případem vyslechla několik lidí. Jednoho člověka už dokonce zadržela. Proběhly rovněž tři domovní prohlídky, při nichž byly nalezeny drogy, střelná zbraň a náboje. V obci Veľká Mača u Trnavy, kde k vraždě došlo, jsou rovněž prověřován průběh údajně schůzky dvou lidí, kteří jsou podezírání z drogových deliktů.

Další podrobnosti policie zveřejnit odmítla. Gašpar zároveň poznamenal, že se při vyšetřování policisté nemohou soustředit jen na jednu verzi. Znovu ale zopakoval, že varianta souvilosti s novinářskou činnosti a aktivitami italských občanů na Slovensku je nejpravděpodob­nější.

Související články

Další články