Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ: Pohřešovanou Míšu (13) policisté hledají na skládce v Ústí. Mají novou stopu?

Mají policisté novou stopu?
+ Dalších 39 fotografií
Policie už téměř tři měsíce pátrá po zmizelé Míše Muzikářové (13) z Ústí nad Labem, zatím ale bez úspěchu. Speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol několikrát dívku hledal v bývalém vojenském areálu u Karlovic na severním Plzeňsku. Nyní mají vyšetřovatelé nejspíš novou stopu. Míšu totiž hledají na novém místě. Vrátili se do Ústí na skládku!

Policisté už téměř tři měsíce pátrají po zmizelé Míše Muzikářové, ale zatím bez úspěchu. Prohledávali lesy na Plzeňsku i prostory bývalého vojenského areálu u Karlovic na severním Plzeňsku, kam vyrazili se psem speciálně vycvičeným na hledání mrtvol. Nyní mají vyšetřovatelé nejspíš novou stopu, protože místo pátrání změnili. Vrátili se totiž do Ústí nad Labem a Míšu nyní hledají na skládce odpadu, která je jen pár kilometrů od bydliště dívky.

Podle MF Dnes kriminalisté se psem prohledávali skládku ve Všebořicích na Ústecku zhruba od 9 hodin ráno do 4 odpoledne. „Policisté si nasadili roušky, vzali krumpáče a lopaty a začali i se psem skládku prohledávat. Že přišli hledat ztracenou holčičku, je jasné, protože si o tom povídali,“ řekl MF Dnes svědek, podle kterého bylo na místě asi 15 policistů a pátrali na místě 20×20 metrů. K dispozici měli dokonce i bagr. Jestli policisté něco našli, zatím není jasné. „Pokud jsem dobře viděl, nic si neodváželi,“ dodal svědek.

Mohlo by vás zajímat

Další články