Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ! Konečně vyplavalo na povrch, CO KRIMINALISTÉ ZAMÝŠLELI S OTAKAREM!

+ Dalších 32 fotografií
Kriminalisté stále nedokázali najít pohřešovanou Michaelu Muzikářovou. Policie se domnívá, že za její zmizení mohl Otakar S. Tento muž si ale vzal život. Nyní se zjistilo, jakým způsobem s ním kriminalisté pracovali.

Dvanáctiletá Michaela Patricie Muzikářová se ztratila 11. ledna, když šla do školy. Podle informací TV Prima kriminalisté od začátku počítali s tím, že za její zmizení může Otakar S., tak ho nechali elektronicky sledovat. Mapovali signál jeho mobilního telefonu.

Jenže Otakar S. je k Míše nedovedl. A už nedovede, protože spáchal sebevraždu. Kriminalisté tak nyní znovu mapují místa, kde se podle signálu mobilního telefonu nacházel po tom, co dívka zmizela.

Jedno z míst, kde kriminalisté pátrají, je také vojenský areál u Královic. Je to kousek od místa, kde chtěl Otakar spáchat sebevraždu. Kriminalisté věří, že právě tady by dívku (nebo její tělo) mohli najít.

Související články

Další články