Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zvrat ve vyšetřování: Janu Paurovou vysekávají pomocí dláta? Oba synové byli na místě činu

Zvrat ve vyšetřování: Janu Paurovou vysekávají pomocí dláta? Oba synové byli na místě činu
Zdroj:
+ Dalších 24 fotografií
pátrání
Čtvrtý den intenzivního pátrání po pohřešované Janě Paurové zřejmě přinesl zásadní posun. Zdá se, že jeden ze synů promluvil, co se v domě v únoru 2013 stalo. Těžkou techniku vystřídalo jemné náčiní. Kriminalisté používají dláto a něco vysekávají ze stěny domu. Najdou ostatky?

"Jeden ze synů byl na výslechu a zřejmě se tam měl podříct, že táta se starším bráchou něco mají," řekla pro CNN Prima News žena, která do obce pravidelně dojíždí.

Podle posledních informací kriminalisté v domě mění styl práce. Vrtačky a těžkou techniku vystřídalo jemné náčiní. "Technik používá kameru s fotoaparátem, dovnitř si nosili i malá dláta," uvedli zpravodajové webu Blesk.cz.

"Celou dobu si myslím, že je zabetonovaná v podlaze. Jednou se mi zdál sen, že jdu temnou chodbou a ze stěny bouchaly její ruce," uvedla pro eXtra.cz teta pohřešované ženy

Od začátku obnoveného pátrání se spekuluje o tom, že kriminalisty zpět do domu přivedla nějaká informace, kterou mohl pustit mladší syn Pavel. Když jeho matka zmizela, tak už nechtěl žít s tátou pod jednou střechou. Podle psycholožky má podivný vztah nejen k otci, ale také ke staršímu bratrovi Davidovi. Právě Pavel se dnes odpoledne podle Blesku objevil před domem, kde policisté pátrají. Údajně si přišel promluvit s otcem, po chvilce ale z domu odešel. Následně dorazil na místo i syn David (20), který si z domu odnesl několik tašek s věcmi.

Pavlík byl pod psychickým tlakem

"Zpočátku byl depresivní, uzavřený do sebe, nekomunikoval. Postupně začal mluvit o matce, kterou měl rád a která mu chybí. Hezky mluvil i o mladších sestrách. O otci a starším bratrovi Davidovi však hovořit nechtěl, jako by to pro něj bylo tabu," uvedla o Pavlíkovi psycholožka Eva Lochovská. Její slova cituje web Novinky.cz.

Příbuzní pohřešované ženy si také myslí, že jeden ze synů promluvil. Starší David odmítl vypovídat. Ale mladší Pavlík byl pod psychickým tlakem. "Bylo jen otázkou času, kdy něco řekne. Bylo jasné, že až bude větší, že promluví," uvedla pro eXtra.cz teta pohřešované ženy.

Na místě je šéf kriminalistů

Je možné, že čtvrtek skutečně přinese zásadní posun v celém případu. Do Slavětína podle informací Blesku dorazil i šéf týmu Tempus, který má zapeklitý případ na starosti. Podle informací webu Novinky.cz nyní kriminalisté pátrají přímo v domě, kde Paurová žila. V zájmu kriminalistů se ocitá také přístavba, která je na dům napojena.

Již ve středu odpoledne kriminalisté obhlíželi základy této stavby. "Nemohu potvrdit, že by kriminalisté z domu vynesli kanalizační trubku. Takovou informaci nemám. Nemám žádné nové informace, které bych mohla komunikovat," sdělila pro eXtra.cz policejního prezidia Kateřina Rendlová.

SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ, PŘINESEME VÁM DALŠÍ PODROBNOSTI.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy