Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat ve Výměně manželek: Po otřesné zkušenosti s mužem se Lucie dala na ženy

+ Dalších 5 fotografií
Výměna manželek
V tomto díle uvidíme, jak si poradí excentrická Marie s nemluvným partnerem a domácností plnou kočičích chlupů a jestli se dokáže Lucka začlenit do rodiny se třemi dětmi a dvěma psy. Navíc se maminka Lucie přizná k tomu, že už nevyhledává mužskou společnost, ale více ji berou ženy. Jak tohle všechno dopadne?

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

Diváci se kromě desetidenního soužití náhradních manželek s rodinami dočkají i jednoho velkého přiznání. Lucie z Veselí nad Lužnicí na kameru sdělí, že ač má vztah, tak stále navštěvuje internetovou seznamku. Nehledá ovšem muže, ale ženu.

Dokonce prý v minulosti vztah s osobou stejného pohlaví měla. Tento díl Výměny manželek bude stát opravdu za to. Vykašle se nakonec Lucie na svého muže a půjde hledat nové dobrodružství v náručí ženy?

Výměna manželek už dnes od 20:20 na Nově.

Související články

Další články