Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zvrat v show Svatba na první pohled: Diváky neoblíbená Petra otočila a začala se snažit

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
manželství
V šestém dílu experimentální show Svatba na první pohled došlo k pořádnému zvratu. Nevěsta Petra, která divákům dle komentářů na sociálních sítích nesedla už od samotné svatby, začala pracovat nejen na sobě, ale i na vztahu s Reném. Rozhodla se ho překvapit a připravit pro něj večeři. Při práci s masem se musela přemáhat, nakonec ale uvařila a na pokrmu bylo vidět, že vnímá, co má její manžel rád.

Divácky nejneoblíbenější nevěsta z pořadu Svatba na první pohled se rozhodla, že půjde do sebe. Zatímco dosud byla vůči Renému spíš odtažitá a chovala se chladně, po rozmluvě s psychoterapeutem se rozhodla, že začne pracovat na sobě i na manželství.

„René je sympatický hodný kluk a ta Petra studený psí čumák… Nechápu, proč vůbec chodila do takové show.“ Podobných komentářů na adresu Petry byl na sociálních sítích nespočet, ona si ale nakonec přesto srdce diváků možná získá.

V šestém dílu Petra a René navštívili psychoterapeuta, který jim poradil, jak na jejich vztahu pracovat, a řekl, co mají oba dělat, aby bylo jejich manželství co nejúspěšnější. Petra se pak rozhodla, že svému milému připraví večeři.

Utrpení a skvělý výsledek

Při vaření se Petra trápila především s masem, kterého jako by se štítila. Nakonec se jí ale povedlo připravit večeři, která Renému zaplnila žaludek, ale i srdce. Všiml si totiž, že jeho druhá polovička udělala i fazolky, protože si předtím všimla, že mu chutnají. Pochopil tak, že si ho všímá a vnímá, co má rád.

Související články

Další články