Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zvrat v seriálu: Do Ulice se vrací Rozina a s ní přichází tajemná olivová kráska

+ Další fotografie
Po necelých dvou letech se diváci TV Nova mohou opět těšit na jednu z nejoblíbenějších postav seriálu Ulice. Z Ameriky, kam odletěla hledat kariérní štěstí, se už dnes vrátí Anna Kadeřávková alias Rozina Maléřová. A nepřijíždí sama, z Ameriky se spolu s ní vrací kamarádka Jana, kterou ztvární krásná mladá herečka Sára Affašová (24).

Dnešní díl seriálu Ulice přinese jedno velké překvapení, o které se svým nečekaným návratem postará Anna Kadeřávková coby Rozina Maléřová. „Bude to velkolepý návrat. Musím říct, že mě hodně překvapilo, jak se moje postava bude vyvíjet.

Nebyla jsem tady teď dva roky, Rozina byla v Americe a za tu dobu se změnila. Vrátí se nečekaně a až později se rodina a vlastně i diváci dozvědí, co za tím náhlým návratem stálo,“ prozrazuje mladá herečka.

Zatímco její postava Roziny od ledna 2017 dle scénáře seriálu Ulice budovala ve Spojených státech kariéru modelky, její představitelka Anna Kadeřávková se potýká s nepříjemnou nemocí. Lékaři jí diagnostikovali lymeskou boreliózu.

Herečka se rozhodla využít své popularity a o průběhu léčby pravidelně informuje na svém profilu na sociální síti Instagram. V současné chvíli je na konci léčebné kúry, a to jí umožňuje i souběžné natáčení seriálu Ulice.

Ač s drobnými limity. „Cítím, že mě to trochu omezuje při natáčení. Jsem hodně unavená, bývá mi špatně, mám speciální dietu. Je to nepříjemné. Kromě toho mám na půl roku antibiotika a měla bych být v klidovém režimu. Nesmím se absolutně stresovat. Vypouštím všechno, co nemusím řešit. Borelióza je nemoc, která není vidět, a pokud člověk nechce, aby to někdo věděl, nikdo se to nemusí dozvědět, ale je to náročné s tím žít,“ přiznává herečka s tím, že natáčení Ulice ji v léčbě nelimituje.

Naopak. „Díky tomu mám zase v životě nějaký řád a to mi paradoxně dodává pocit klidu a jistoty. Návrat byl fajn, tady je suprovej kolektiv, je tu hezky, a tak jsem se těšila,“ dodala. I přes zdravotní komplikace se Anna Kadeřávková věnovala natáčení naplno, a tak ji diváci od 6. listopadu budou opět v Ulici pravidelně potkávat.

Související články

Další články