Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu zmizelé Maddie McCann: Policie nemá, čeho by se chytla, říká právník pedofila

Zvrat v případu zmizelé Maddie McCann: Policie nemá, čeho by se chytla, říká právník pedofila
Zdroj: Facebook/Policie
ZMIZENÍ
Zvrat v příběhu britské dívenky Maddie McCann. Tříletá holčička zmizela v roce 2007 z portugalského letoviska, policie usoudila, že byla unesena. Vše naznačuje tomu, že za hrůzným činem stojí v současnosti čtyřiačtyřicetiletý Christian B., jenomže k jeho usvědčení chybí důkazy.

Už je to skoro čtrnáct let, co malá Maddie McCann zmizela během večeře jejích rodičů z portugalského letoviska Praia da Luz. Bylo to jen pár dní před jejími čtvrtými narozeninami. V té době žil v blízkosti letoviska i Němec Christian B., jenž už byl během svého života odsouzen za pedofilii a sexuální násilí. Web Daily Star uvedl výpověď německého žalobce Hanse Christiana Woltera, který dva měsíce nazpět řekl, že si je jistý tím, že se podezřelého podaří obvinit. Veškeré okolnosti totiž naznačují, že Christian B. je za čin zodpovědný. Wolter také dřív zmínil obavy, že je dívka po smrti.

Christian B. si v současné chvíli v Německu odpykává trest, ale postupně se blíží čas, kdy by měl být propuštěn. A jeho advokát Friedrich Fulscher v dokumentu Prime Suspect: The Madeleine McCann Case šokoval tvrzením, že policie nemá, čeho by se chytla. Řekl, že jeho klient nebyl z ničeho obviněn. Je vyšetřován, ale neexistuje žádný solidní důkaz.

Právník taktéž řekl, že se vyšetřovatelé z Německa, Portugalska a Scotland Yard nemohou shodnout ani na tom, co se dívence vlastně stalo. Anglická komisařka Cressida Dick nadějeplně uvedla, že vyšetření stále probíhá, poněvadž pohřešovaná dívenka může být naživu. Zdrcení rodiče pořád věří, že se jejich dcerka najde živá.

Související články

Další články