Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zvrat v případu utýraného Marečka z Loun: Matka Simona T. je znovu těhotná, vyhne se vězení?

Zvrat v případu utýraného Marečka z Loun: Matka Simona T. je znovu těhotná, vyhne se vězení?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
šokující informace
Případ utýraného Marečka z Loun dodnes otřásá celým Českem. Josef Kuča, který u soudu převzal plnou odpovědnost za smrt dítěte, byl odsouzen ke 22 letům ve vězení. Zvrat ovšem přišel, když se objevila informace, že brutální tyran spáchal sebevraždu. Nyní se objevila další děsivá informace. Simona T., tedy matka utýraného chlapce, má být znovu těhotná.

Dodnes celé Česko zvedá ze židle případ utýraného Marečka z Loun. Lidem se lehce ulevilo, když Vrchní soud v Praze odsoudil Josefa Kuču ke 22 letům ve vězení. Původně mu byl udělen trest ve výši 16 let za mřížemi. To se ovšem nelíbilo ani veřejnosti, ani státnímu zástupci, který se hned na místě odvolal. Nelíbil se jim nízký trest ani to, že obžalovaný nebyl souzen za vraždu.

Pražský Vrchní soud tedy čin Josefa Kuči 24. června 2020 překvali­fikoval na vraždu, za což mu následně uložil trest odnětí svobody na 22 let. Kuča následně nastoupil do vězeňské cely na Pankráci.

Tam měl podle dosavadních informací spáchat sebevraždu oběšením. Kučovi rodiče této verzi však nevěří. Myslí si, že na jeho smrti nese vinu některý ze spoluvězňů nebo někdo ze zaměstnanců věznice. Jeho rodiče ani nevěří, že Simona na smrti Marečka nenese žádnou vinu. Ba naopak si myslí, že na utýrání chlapce nese mnohem větší podíl, než si všichni myslí.

Šokující informace

Nyní Kučovi rodiče znovu promluvili pro Expres, kterému sdělili opravdu zarážející zprávu. Matka utýraného chlapce Simona T. má být znovu těhotná. Již před rokem kolovaly informace, že je Simona znovu těhotná, tato zpráva však byla později vyvrácena. Tentokrát má být ale její těhotenství skutečné. Otec Josefa Kuči portálu sdělil, že je Simona v pokročilém stadiu těhotenství, což otci Marečkova vraha potvrdily Simoniny kamarádky.

"Od jejích kamarádek jsme se dozvěděli, že je zase těhotná. Je asi v šestém nebo sedmém měsíci," svěřil serveru otec Kuči.

Nástupu do věznice se nevyhne

Simona T. aktuálně čeká na soud, který nemohl být zahájen dřív, než bylo ukončeno soudní líčení s Josefem Kučou. K hlavnímu líčení by mělo dojít v nejbližší době. Matce, která přihlížela týrání syna, by u soudu ale její těhotenství nemělo nijak pomoci.

Jak uvádí poslanecká novela trestního řádu z letošního roku, soudy nemusí automaticky přerušovat výkon trestu těhotným ženám nebo matkám dítěte mladšího jednoho roku, jestliže byly odsouzeny za zvlášť závažný zločin.

To je reakcí na případ vražedkyně Petry Janákové, jež byla odsouzena ke třiceti letům za mřížemi za vraždu sběratele. Soud musel ovšem výkon trestu přerušit poté, co se zjistilo, že otěhotněla ve vazební věznici v Hradci Králové.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy