Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zvrat v případu unesené holčičky Maddie: Policie podezírá pedofila z hotelové kuchyně

Zvrat v případu unesené holčičky Maddie: Policie podezírá pedofila z hotelové kuchyně
Zdroj: Discovery Networks
+ Dalších 7 fotografií
zmizení
Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Policie nyní oznámila, že jako podezřelého vyšetřuje německého pedofila. Jeho identita nebyla prozrazena, vyšetřovatel Christian Hoppe z německé federální policie však potvrdil, že muž žil v letech 1995 až 2007 právě v Portugalsku.

Tehdy tříletá Madeleine McCann zmizela z hotelového pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz v roce 2007. Její rodiče odešli na večeři a po návratu už dceru nenašli. Od té doby s drobnými přestávkami probíhá pátrání, na kterém se podílí policie z několika států. Němečtí kriminalisté oznámili, že vyšetřují podezřelého muže.

Německá policie v souvislosti se zmizením holčičky vyšetřuje muže, který v letech 1995 až 2007 bydlel v Portugalsku a pracoval v hotelové kuchyni. Na kontě má záznamy o zneužívání dětí, držení drog a aktuálně si odpykává blíže neurčený trest v německé věznici.

Vyšetřovatel Christian Hoppe o vyšetřování podezřelého promluvil v německém televizním pořadu zabývajícím se nevyřešenými případy. Zároveň potvrdil, že naděje na nalezení Madeleine živé a zdravé jsou minimální - všechny důkazy zatím napovídají tomu, že se stala obětí vraždy.

Kate McCann a Gerry McCann

Rodiče Madeleine ani po dlouhých 13 letech od zmizení dcery neztrácejí naději a doufají, že bude jejich holčička, které by dnes bylo už 17 let, nalezena živá a zdravá. Navzdory prozatímním výsledkům vyšetřování si Kate i Gerry McCann stále chtějí myslet, že se s Maddie jednoho dne znovu šťastně shledají.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy