Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu úmrtí Magdy v Egyptě! Udusila se!

Magdin život vyhasl v Egyptě.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Rodina Magdy Zuk, která vyskočila z okna egyptské nemocnice, obdržela výsledky pitvy. K překvapení všech bylo příčinou smrti udušení.

Polský server fakt.pl uvádí, že podle lékařské zprávy dívka zemřela na udušení. To bylo způsobeno vážným poraněním hrudníku a plic, ke kterému došlo poté, co skočila z okna.

Podle záznamů z nemocničních kamer byla dívka vysoce labilní a o sebevraždu se pokusila již předtím. Lékaři ji museli přivázat k lůžku. Spekuluje se dokonce, že byla před smrtí pod vlivem drog. Výsledky toxikologických testů však zatím nejsou známy.

Dále se čeká na výsledky biologického materiálu, aby se dokázalo nebo vyvrátilo tvrzení, že byla dívka před smrtí znásilněna. Poláci však na výsledky pitvy z Egypta moc nespoléhají a připravují vlastní pitvu. Obdobně se postupovalo i v případě vraždy Moniky a Klárky Kramných. Výsledky pitvy by měly být k dispozici během příštího týdne.

Magda odjela do Egypta na dovolenou, kam měla původně jet s přítelem. Ten ovšem neměl platný pas, a tak se vydala na cestu sama. Hledala si jinou společnost a dokonce si tam našla polskou kamarádku. Ta se jí ovšem po dvou dnech začala stranit. Magda se podle ní začala chovat podivně. Podle všeho v hotelu zkolabovala a byla převezena do nemocnice, kde příběh nabral tragický spád.

Související články

Další články