Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

ZVRAT v případu popálené matky Daisy Lee: Půl těla v plamenech! Jak je na tom teď?

+ Dalších 35 fotografií
Karolína Urbanová (21), která je ve světě šoubyznysu známá jako Daisy Lee, to v životě rozhodně nemá jednoduché. Přesto se snaží ze všech sil napravit si svoji pokřivenou reputaci a stmelit zpátky svoji rozhádanou rodinu. Před dvěma měsíci měla její matka Alena Ženíšková (40) ošklivou nehodu. V bytě Aleny Ženíškové bouchla kamna a obrovská exploze ji vážně zranila. Ženíšková musela být okamžitě převezena do nemocnice do Prahy, kde bojovala o svůj život. Jak je na tom nyní?

Jedna z nejznámějších a nejkontroverzněj­ších pornohereček Karolína Urbanová, známá jako Daisy Lee, se za poslední rok poměrně hodně zklidnila a místo toho, aby se prezentovala jako hloupá blbka, zvolila zcela opačný postup.

A jak se zdá, milá a přívětivá Karolína se lidem líbí mnohem více než ta sprostá a arogantní. Samozřejmě, že sem tam jí to ještě ujede, ale to k Daisy Lee zkrátka patří. V současné době to nemá Karolína v životě příliš růžové, ale snaží se, seč může.

Před několika dny se rozešla s přítelem, kterému opakovaně přišla na nevěru, a navíc se snaží malými krůčky napravit svůj špatný vztah s matkou. Matka Daisy Lee Alena Ženíšková ještě před dvěma měsíci doslova bojovala o život.

V jejím příbramském bytě totiž bouchla kamna a Aleně Ženíškové exploze způsobila vážná poranění. „Žena utrpěla popáleniny na přibližně 50 % povrchu těla. Její stav vyžadoval skutečně intenzivní lékařskou péči. Zasahující záchranáři zajistili dýchací cesty. Spolu se ženou byly ošetřeny dvě děti, jedno utrpělo popáleniny 20 % povrchu těla, druhé drobnější popáleniny v obličeji. Všichni tři zranění byli převezeni do Vinohradské nemocnice v Praze,“ řekla tehdy mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

V té době šly veškeré neshody stranou a Daisy Lee měla o svoji matku právem velký strach. „Držte palce, je to fakt příšerný a nemůžu tomu uvěřit. Modlím se, ať je všechno v pořádku. Až v takových situacích si člověk uvědomí třeba to, jak moc pro mě moje máma znamená. S mámou je to dost špatné. Ani k ní nemůžeme,“ napsala Daisy Lee na Instagram.

Daisy Lee má o své matce jen málo informací, ale z toho, co ví, by měla být již v pořádku. „Podle mých informací je na tom dobře. Je doma, ale víc toho bohužel nevím, protože jsem se s ní měla sejít a konečně to mohlo být dobré, ale jeden bulvár to pos*al a napsal, že za mámou jsem byla a řekla jsem, že vypadá strašně. Což samozřejmě není pravda,“ dodala zklamaná Daisy Lee, která stále doufá, že se jednou se svojí mámou usmíří.

Mohlo by vás zajímat

Další články