Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu pašeračky Terezy H.: Došla jí trpělivost a vyrazila právníka!

Lidé chtějí Terezu dostat z Pákistánu zpět do České republiky.
+ Dalších 53 fotografií
Případ Terezy H. (21) ještě zdaleka neutichl. Nedávné soudní stání příliš valné výsledky nepřineslo. Spíše žádné a otázka kauce se navíc vůbec neřešila. Kdysi atraktivní pašeračka je tedy nadále za zdmi pákistánské věznice. Podle ministerstva zahraničních věcí měla dokonce vyhodit svého právníka

Tereza H. z Uherského Hradiště se stále nachází ve vazební věznici v Pákistánu, jelikož se snažila propašovat devět kilo heroinu. Na tamním mezinárodním letišti byla začátkem ledna odchycena celníky a od té doby je v cele.

Nyní nastal v případu další zvrat. K úternímu soudnímu jednání se totiž měla dostavit s novými právníky s tím, že toho původního – Čaudhrího Džaváda Zafara – jednoduše vyhodila. Zřejmě jí došla trpělivost s jeho schopnostmi.

Jednání bylo odročeno podle ministerstva na 17. dubna. Mluvčí Irena Valentová uvedla, že se Tereza k soudu dostavila osobně, a to s novým obhájcem, o kterého si sama řekla. V pákistánské base Tereze hrozí až 10 let, přičemž její vydání o Česka je zřejmě vyloučeno, jelikož dohoda s Pákistánem o vydávání vězňů neexistuje.

Dříve krásná pašeračka po měsících v pákistánské base značně sešla, což není divu. Podmínky tam nejsou zrovna jako v hotelu.

Mohlo by vás zajímat

Další články