Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu oběšeného otce z Nýrska. Objevila se nová svědkyně. Na čí straně stojí?

Neunesl Vlastimil K. vinu nebo křivdu? To je otázka, na kterou se
v současnou chvíli snaží najít odpověď mnoho lidí.
Zdroj: facebook.com

Byl to pedofil, nebo nebyl? Zneužíval své dcery? A byly děti z rodiny odebrány oprávněně? Proč se oběsil? Vina, nebo křivda?

To jsou otázky, které hýbou Českem už déle než týden. Případ, který si vyžádal velkou pozornost a kolem kterého stále panuje hodně nejasností. Vše začalo podezřením speciální pedagožky na zneužívání dětí v rodině, na základě výpovědi dcer, pokračovalo odebráním dětí z rodiny a skončilo to sebevraždou otce, který odešel v noci z domu a oběsil se.

Případ vzbudil velkou nevoli právě vůči sociální službě, ale za tu se postavil i zástupce velitele klatovské kriminálky Antonín Šmíd, který už minulý týden pro idnes.cz uvedl, „rozhodně nešlo jen o to, že se otec koupe s dětmi, na základě takové věci bychom úkony trestního řízení nezahajovali“.

Co dodává ale celému případu nový rozměr, je anonymní svědkyně, kterou se podařilo vypátrat reportérům pořadu Střepiny. Žena jim také poskytla exkluzivní vyjádření.

„Když mi bylo pět, trvalo to tři roky, pan Vlastimil mě zneužíval. Nejvíc mě osahával, to jsem mu musela sahat na penis, a potom chtěl víc. Ale potom to nešlo, tak jsme si hráli jen s tím jeho penisem, já ho musela honit a hrát si mezi nohama. Takové tři roky to trvalo. Až se teta s ním rozvedla, ona byla jeho manželka. Já jsem to nikomu neřekla, až teď. Aby neubližoval těm malým holčičkám. Já nevím, jestli to udělal, nebo neudělal, ale mně to dělal,“ uvedla žena, jejíž totožnost policie zná, ale před veřejností zůstává ze zřejmých důvodů v utajení.

Případ se zamotává a vyplouvají na povrch nové skutečnosti, které naznačují, že vše ani zdaleka nebylo tak, jak se na první pohled zdálo.

Související články

Další články