Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu mrtvé influencerky (†22): Šlo o vraždu, jejího snoubence stále hledá FBI

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Vražda

Všechny obavy se naplnily. Nalezené tělo v americkém parku ve Wyomingu skutečně patří teprve dvaadvacetileté influencerce Gabrille Petito. Podle zprávy FBI byla zavražděna. Policie také stále marně hledá jejího snoubence Briana Laundrieho (23), který by mohl mít s jejím úmrtím něco společného.

Po úterní pitvě už je jasno. Ženské tělo nalezené v parku ve Wyomingu skutečně patří nebohé dvaadvacetileté influencerce Gabrielle Petito, která byla několik dní pohřešovaná. „Koroner okresu Teton dr. Brent Blue potvrdil, že ostatky patří Gabrielle Venoře Petito, narozené 19. března 1999. Podle počátečního určení koronera byla příčina úmrtí zavraždění,” napsala FBI na Twitter.

Mělo u nich dojít k domácímu napadení

Krásná influencerka Gabrielle Petito odjela se svým stejně starým snoubencem Brianem Laundriem na začátku července na několikaměsíční vandr po Americe. V dodávce obráželi známá místa a vše dokumentovali na sociální sítě.

Během pátrání vyšla najevo znepokojující věc. V srpnu se dostal pár do hledáčku policistů v Utahu kvůli údajnému domácímu napadení. Protože spolu cestovali nepřetržitě po dobu několika týdnů, vzrůstaly u nich hádky, které měly přerůst ve fyzické napadení. Brian nebyl obviněn, jen byl poslán na noc do motelu, zatímco dívka zůstala v dodávce. Podle informací měla influencerka vykazovat stavy separační úzkosti.

Snoubenec odmítl spolupracovat s policií

Gabby se pohřešovala od 11. září, tedy deset dní poté, co se její snoubenec vrátil na Floridu do domu svých rodičů bez partnerky. Rodiče dívky neměli ani tušení, že se Brian vrátil, a jelikož se jim jejich dcera neozývala, rozhodli se zalarmovat policii.

Když policie kontaktovala Briana, odmítl s nimi spolupracovat. Místo toho si sbalil batoh a doma uvedl, že míří do nedaleké přírodní rezervace. Od té doby ho nikdo neviděl. Tělo mladé influencerky bylo nalezeno v neděli 19. září v Národním parku Grand Teton. Brian Laundrie zatím stále není uváděn jako obviněný z vraždy, ale je stále pouze „zájmovou osobou”.

Související články

Další články