Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zvrat v případu Maddie McCann: Christian Brueckner nejspíš zneužil několik dětí v Portugalsku

Zvrat v případu Maddie McCann: Christian Brueckner nejspíš zneužil několik dětí v Portugalsku
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 12 fotografií
Maddie McCann
Hlavní podezřelý v případu Madeleine McCann se možná dopustil několika sexuálních deliktů v portugalském Algarve. Odtamtud během dovolené s rodiči v roce 2007 tříletá dívka záhadně zmizela. Důkazy poukazují právě na Christiana Bruecknera. Portugalská policie nyní vyšetřuje všechny sexuální zločiny, se kterými by mohl být německý pedofil spojen.

O dalších případech znásilnění, kterých se mohl dopustit Christian Brueckner, informoval hlavní prokurátor Hans Christian Walters v případu pohřešované Madeleine McCann. Z jejího zmizení je podezřelý právě Brueckner. Prokurátor mluvil konkrétně o sexuálním deliktu spáchaném na desetiletém dítěti na pláži v portugalském Algarve. "Myslíme si, že by mohl být zodpovědný za sexuální zneužití desetiletého německého dítěte v Portugalsku v dubnu 2007," řekl Walters. Čin se odehrál měsíc předtím, než se ze stejné oblasti ztratila tříletá Maddie.

"Vyšetřujeme, zda v Portugalsku spáchal více trestných činů. Nejsem schopen říci, kolik případů je v současné době vyšetřováno. Myslíme si ale, že mohl provést více zločinů, více sexuálního zneužívání, více znásilnění," objasnil Walters novinářce Sandře Felgueiras, který požádal portugalské orgány, aby vše prošetřily.

Mezi další případy, ze kterých byl německý pedofil podezřelý, je sexuální akt přímo před očima mladé dívky na pláži nedaleko letoviska Praia da Luz v roce 2007. Právě v tomto letovisku byla nezvěstná Maddie spatřena naposledy 3. května téhož roku. Dívka s podle všeho hrála s kamarády, když ji najednou popadl nahý muž. Ten utekl v okamžiku, kdy na místo přiběhli lidé. Tehdy nebyla dívka schopná muže identifikovat. Poté, co se stal Christian v případu Maddie hlavním podezřelým, kontaktovala policii. Nyní si je na 99 % jistá, že pachatelem je on.

V Sao Bartolomeo de Messines, které je jen čtyřicet minut jízdy od Praia de Luz, byl dokonce v roce 2017 zatčen kvůli podezření z obnažování na dětském hřišti. Policie později zjistila, že na Christiana Bruecknera byl vydán mezinárodní zatýkací rozkaz za zneužívání dětí a držení dětské pornografie.

V současné době si německý pedofil odpykává sedmiletý trest v severním Německu. Byl totiž usvědčen ze sexuálního napadení dcery své bývalé přítelkyně. Případ pohřešované Maddie McCann stále není uzavřen.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy