Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

ZVRAT V PŘÍPADU LUKÁŠE NEČESANÉHO: Jde ven z kriminálu!

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Lukáše Nečesaného soud poslal už 3x do vězení za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku. Byl odsouzen k 13 letům, ale už je opět na svobodě. Nejvyšší soud opět zrušil rozsudek, a tak se zase setká se svojí rodinou.

Ve vězení si odpykával 13 let za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku a v úterý mu nejvyšší soud zrušil rozsudek. Soud ho poslal za mříže už poněkolikáté a nyní je zase venku! Případ se vrací ke krajskému soudu. Informovala o tom ČT24.

"Důkazní situace se od minule nijak výrazně nezměnila ve prospěch obžalovaného, skoro naopak," řekl portálu Novinky.cz soudce Jiří Lněnička, který před dvěma lety odsoudil Nečesaného ke třinácti rokům vězení.

Nejvyšší soud nařídil projednání kauzy Nečesaný už v minulosti. První zásah odůvodnil pochybnostmi o důkazech. Stejný verdikt ale znovu vynesl i odvolací Vrchní soud v Praze a následovalo druhé dovolání. Obhajoba argumentovala tím, že se nepodařilo rozptýlit pochybnosti o vině Nečesaného Mezi provedenými důkazy a skutkovým zjištěním je extrémní rozpor.

V prosinci Nečesaného soud z vězení opět pustil a zanedlouho zase do vězení poslal. Nečesaný vinu popírá. Vše tak začíná v podstatě nanovo. Případem se bude zabývat jiný senát než ten, který Nečesaného opakovaně poslal za mříže.

Související články

Další články