Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat v léčbě popálené Natálky (6): Po 30 dnech v nemocnici už se zvládne posadit

Zdroj: Facebook/Pomáháme Natálce zpět do života
Tragický příběh malé Natálky (6) chytl za srdce celé Česko. Dívenka na letním táboře na Rokycansku utrpěla popáleniny na polovině těla. Má za sebou několik náročných operací, v posledních dnech už ale na sál nemusela. Vše nasvědčuje tomu, že léčba je na dobré cestě!

Strašlivá nehoda při chemickém pokusu se stala na příměstském táboře na Rokycansku. Natálka (6) skončila v nemocnici s popáleninami na polovině těla. Na 20 procentech dokonce dosahovaly třetího stupně. Příbuzní na Facebooku prozradili, že se dívence už daří lépe!

V péči lékařů je už přes 30 dní, za poslední týden už nemusela na operační sál. „Podstoupila již pouze 3 převazy. Obvazy už jsou přiloženy jen velmi lehce, aby rány větraly a hojily se. Uchytila se převážná část kožních štěpů a rány, kde byly kožní štěpy odebrány, se též velmi pěkně zahojily,“ stojí na stránce Pomáháme Natálce zpět do života. „Natálka je prostě neskutečná bojovnice. Aktuálně již nemusí pouze ležet, ale i sedí v křesle, což je pro ni významný pokrok,“ dodali příbuzní.

Léčba popálenin je tak na dobré cestě, Natálka však trpí i posttraumatickou šokovou poruchou a abstinenčním syndromem. Ten zavinilo postupné vysazování silných léků.

„Při těchto stavech je nejdůležitější přítomnost blízkého člověka, který ji celý den uklidňuje a naslouchá,“ uvedla rodina s tím, že i nemocniční personál se snaží v nejvyšší možné míře pomoct.

Stále je možné rodině Natálky, která prochází nesmírně těžkým obdobím, přispět jakoukoliv finanční částkou. Lidé už se dohromady složili na víc než 1 800 000 korun.

Kam přispět

Pokud chcete Natálce a její rodině pomoct, můžete přispět na transparentní účet: 4100329063/0800.

Související články

Další články