Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zvrat v léčbě Michaela Schumachera? Je při vědomí, tvrdí zdravotní sestra

+ Dalších 20 fotografií
šance na život?
Hvězda formule 1 Michael Schumacher (50) byl před pár dny hospitalizován v pařížské nemocnici. Pilot formule 1 měl před šesti lety nehodu na lyžích a od té doby je z něj ležák. Jeho rodina, přátelé a fanoušci stále věří, že se z toho Schumacher dostane a vrátí se do běžného života. Nyní to vypadá, že je vše na dobré cestě. Podle výpovědi sestřičky z pařížské nemocnice George Pompidoua je závodník při vědomí.

V prosinci 2013 se závodníkovi formule 1 Michaelu Schumacherovi (50) obrátil život vzhůru nohama. Po nehodě na lyžích skončil jako ležák a nikdo ho prakticky šest let neviděl. Jeho rodina a blízcí příslušníci zdravotní stav Schumachera přísně tají, a tak se na veřejnost dostávají pouze spekulace.

Podle francouzského listu Le Parisien byl závodník převezen do pařížské nemocnice na oddělení kardiovaskulární chirurgie a je léčen u profesora Philippa Menaschého. Ten platí za průkopníka buňkové terapie při léčbě srdečních onemocnění.

Michael Schumacher dostává do těla infuze kmenových buněk, jež mají protizánětlivý účinek. V nemocnici měl závodník zůstat dva dny. Podle Daily Mail se Schumacherovi daří velmi dobře a léčba patrně účinkuje.

Jedna ze zdravotních sester prozradila, že je Schumacher při vědomí. „Po transfuzi kmenových buněk je Michael Schumacher při vědomí,“ řekla podle Daily Mail zdravotní sestra. Zdá se, že nic není ztraceno a minimální šance na návrat hvězdy formule 1 tady je.

Mohlo by vás zajímat

Další články